Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    A moze mi ktos powiedziec jak w Poker Trackerze 3 usunac z bazy rozdania - niektore albo wszystkie?

  2. #22
    Witam czy ktoś móglbym mi wytłumaczyć co to jest ten postgreSQL ? Chciałbym korzystać z Holdem Managera ale prosze o pomoc co po kolei musze sciągnać i czy dziala on na bossmedii?
    dziekuje

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Postgres to dodatek wymagany przez ten program a bedacy jakims typem baz danych.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Zastanawiam się nad przerzuceniem się na HM z pt3. Czy da się w jakiś sposób przerzucić zgromadzone ręce i czy Table Scaner działa już na Entraction?

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Próbowałeś eksport w PT3 i import do HMa?

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Nie bo jeszcze nie mam Hema. Korzystając z okazji, że pisze posta spytam jeszcze jak jest w Hemie z wyświetlaniem np ostatniego n rozdań dla graczy? W pt3 jest taka opcja, ale przy kilku stołach zaczyna wtedy strasznie przymulać.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    ostatnio sie przerzucilem z PT3 na HM. Z importem rak z pt3 nie ma problemu. dajesz export w pt3 i importujesz to do hm. co do drugiego pytania, to tak, da sie wyswietlic ostatnie rozdania w hudzie, nie bawilem sie opcjami, ale standardowo sa wyswietlane ostatnie 3 pule z mozliwoscia obejrzenia hand history w wbudowanym replayerze.

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    A moze mi ktos powiedziec jak w Poker Trackerze 3 usunac z bazy rozdania - niektore albo wszystkie?
    Nie da się. Jedyne co mi przychodzi do głowy to ręczne usuwanie plików w folderze Processed oraz utworzenie nowej bazy.

  9. #29
    Da sie. Database -> Database Management -> Purge i wybieramy tam co chcemy usunac.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Flippo źle napisałem. Chodziło mi o to czy da się wyświetlić dla gracza na ktorego mam np 10k rozdan z 15 miesiecy tylko ostatni tysiac i inne pytanie czy dziala tam table scaner bo na stronie jest, ale nie podświetlony na niebiesko,, wiec nie wiem. Z góry dzieki za odpowiedz.