Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    w samym HEMie masz mase filtrow, mozesz wyswietlic ostatnie X rozdan, X godzin, dni miesiecy, przedzialy czasowe itd. W HUDzie opcja ta planowana jest w kolejnej wersji.
    ( http://holdemmanager.uservoice.com/f...er-suggestions )

    co do table scannera, to niestety nie widze sieci Entraction
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 27-03-2010 o 09:57

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    ja mam z kolei pytanie, czy spotkal sie ktos z jakims skryptem do importu notatek z PT3 do HM ?

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    W pt3 mozna programowac wlasne staty. Czy jest taka opcja w HEMie?
    Ok, już wiem że można.
    Ostatnio edytowane przez El_Bandito ; 17-05-2010 o 17:19

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Używam PT, ale dzisiaj bawiłem się testową wersją HM i na wstępie zauważyłem bardzo dużą przewagę PT w szybkości importu rozdań. Podczas ręcznego importu HM importuje mi rozdania z szybkością 14-15 rozdań na sekundę, a na tym samym komputerze PT ma szybkość 130 r/s. To norma czy muszę pogrzebać przy postgresie (w tym momencie używam defaultowych ustawień)?

    Sting

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Jestem w podobnej sytuacji tyle, że juz kupilem HEMa. Mysle ze to ma najmniejsze znaczenie, dlatego ze sie to robi raz na dluzszy czas. Ludzie pisza ze na codzien dziala szybciej... Jeszcze nie mam zdania w tej kwestii.

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    ja mam z kolei pytanie, czy spotkal sie ktos z jakims skryptem do importu notatek z PT3 do HM ?
    Podbijam. Ktos orientuje sie jak zrobić import notatek z pokertrackera do holdem managera?

  7. #37
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Witam,
    Nie mogę importować rąk do HM. Dałem export z pt3, wyexportowało mi do plików txt. Dałem import w HM i niby importowało - pokazało files imported: 560 ale hands imported 0
    W plikach oczywiście są rozdania.
    Czy ktoś miał podobny problem?
    Ostatnio edytowane przez cra ; 23-08-2010 o 01:35

  8. #38
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Kolejne pytanie
    Czy mozna importować layout z pt3 HUD do HM hud?

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Witam wszystkich.
    Bawie sie dzisiaj troche z HEM i ogolnie poogladalem filmiki instruktazowe jak i co ale nadal HUD mi nie dziala a jak sciagma rece od 1 stycznia zeszlego roku z PS to mi przychodzi w exelu... i HEM ich nie rozpoznaje.
    To takie moje dwa poczatkowe problemy.

    Czy ktos na szybko potrafilbyu mi pomoc?

    Pozdrawiam