Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    tylko HEM, jesli grasz PLO to mozesz zakupic dodatek obslugujacy tez omahe.

    rowniez mam PT3 od samego poczatku, ale w pewnym momencie HEM przegonil PT3 o lata swietlne, jak to napisal alchemik, do tego praktycznie co tydzien cos poprawiaja, dodaja i ulepszaja - do PT3 update'u nie widzialem chyba od 2 miesiecy...

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    To co napisał alchemik, + dodam od siebie Leak Buster w HEM'ie, super sprawa. Natychmiast na podstawie naszej bazy pokazuje nam gdzie mamy luki w grze, nad czym musimy popracować, co doskonalić, wszystko bardzo przejrzyście. Do każdej luki dodana jest obok prosta rada co zrobić aby było lepiej i przynosiło więcej cukierków. Filmiki, do tego porządne artykuły w pdf'ie, dużo przykładów. Można w dużym stopniu poprawić swoją grę, gdy wiemy nad czym musimy pracować, a co jest ok. Podsumowując HEM miażdży PT3 IMO

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Dzięki wszystkim za rady

  4. #14
    Zaznaczam że nie korzystałem nigdy ani z PT ani HM, jednak HM wydaje się być lepszy ( opinie na forum )niż PT. MAm więc pytanie , czy trzeba instalować jakieś dodatkowe programy aby HM sie uruchamiał? Czy jest trudny w obsłudze?

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez joszunabot18 Zobacz posta
    Zaznaczam że nie korzystałem nigdy ani z PT ani HM, jednak HM wydaje się być lepszy ( opinie na forum )niż PT. MAm więc pytanie , czy trzeba instalować jakieś dodatkowe programy aby HM sie uruchamiał? Czy jest trudny w obsłudze?
    postgreSQL

    nie jest trudny

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jeśli mieliście wcześnie PT a instalujecie HEM'a, to nie instalujcie drugiego Postgre, tylko podepnijcie go do tego, który zainstalował PT. Działa bez problemu.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Ja miałem spore problemy z postresql z hema więc zainstalowałem PT, który ma wbudowana postgresql, wyjebalem i podpiąłem postgre po hema

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Witam
    Brakuje mi w poker tracker możliwości przeglądania rozdań w których nie doszło do showdownu, może jest taka opcja w holdem manager?
    Przykład:
    Ustawiam filtr rozdania w których przeciwnik raisował turn, i chciałbym zobaczyć wszystkie rozdania, również te w których akcja skończyła sie po tym raisie (brak showdownu).

    A może jest taka możliwość w PT?
    Ostatnio edytowane przez cra ; 31-01-2010 o 09:13

  9. #19
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    a coś takiego ? (w HM)

    Zakładka : "More Filtres" -
    "Saw Turn = True" + "Saw River = False"


    można także w "Filter by actions" w kolumnie "Filter by river actions"
    ustawic "none " efekt powinien być taki sam.

    pzdr

  10. #20
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Dzięki za odpowiedź, spróbuje sie pobawić w takim razie w HM, bo do tej pory korzystałem z pt