Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    To może nam kleo w końcu wyjawi jak się skończyło.

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    To może nam kleo w końcu wyjawi jak się skończyło.
    Zaraz zaczniemy rozmawiać co się działo na riverze a się okaże, że go nie było

    Dobrze, że można prowadzić taką ciekawą dyskusje

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Nie mają nic ciekawszego do roboty w sylwestra tylko ciągle tłuką to rozdanie

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    No chlopaki, jakas petarde byscie chociaz odpalili czy cos

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cieszę się, że dyskusja na poziomie się rozkręciła
    Wiem, że najciekawszy moment rozdania był prawdopodobnie na flopie, ale co robimy na turnie?

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Na flopie callnąłem - UTG się zrzucił a na turnie wyskoczyła 9 offsuit. W puli leży 4950. Jaka decyzja/linia teraz?
    Hmmm, pol sukcesu ze UTG nie odwinal. Teraz check i evaluate co robi Button w jaki sposob i czy sprzedaje jakies ready.

    Jak dla mnie to jesli litwin bije jakis standard, powiedzmy 3k i zostawia sobie 5k to mamy tylko 2 opcje, pas lub call. IMO call lepszy niz craise AI bo wszystkie blefy (malo ich tam ale zawsze jakis % zakresu to blef) wyrzucamy z rozdania a kazda lepsza reka i tak nas sprawdzi. Po naszym riverze (kolor) push a po blanku check i evaluate zagrania Buttona, szukamy readow na blefa i z niechecia sprawdzamy jesli jest read na blefa lub nie ma wcale, jesli read na monstera to pas. Nasz call na flopie wyglada super mocno lub fishowo na draw do koloru, co sprawia ze villain moze tam wszucic 3rd barrel blefa na river liczac, ze kolor nie doszedl i moze sie okazac, ze nasza TP jest dobra.

    Moze tracimy tym minimalnie wartosci od jakis dziwnych gorszych ukladow malo prawdopodobnych (JTh, AJ) ale zyskujemy od blefow oraz od czasu do czasu nie przegramy stacka na river do AK, A9, A4, moze nawet 44.

    Druga opcja to pas od razu, jesli Button bije i readujemy go na mocny uklad to mozna juz wtedy spasowac.

    Generalnie siedzimy w wielkim G w tym rozdaniu i zadna opcja super nie wyglada. W dalszym ciagu jestem za pasem na flopie.

    Goral

    Aha jesli litwin czeka turn to lead kolor na river i cc kazda inna karte.
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 01-01-2010 o 16:20

  7. #37
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    W pełni zgadzam i zgadzałbym się w czasie gry z postem Górala odnośnie gry na turnie.

    Pora na rezultat.

    Na turnie zaczekałem, Litwin betnął 3150.
    Pora na ready, którym zwykle ufam. No i niestety dostałem mix sprzecznych sygnałów. Stwierdziłem, że callnę i zobaczę jak gość będzie się zachowywał na riverze.
    Spadła 8o więc biję wszystkie wcześniejsze ewentualne semiblefy poza megapechowym dla mnie 89 w kierach, którego i tak pewnie nie zabetowałby. Z lepszych kart może także nie betować A4, A8, A9 i być może AK.
    Ja check, gościu wsuwa, pora na ready, dostaję mix sygnałów, czekam na więcej, wezwany czas, ciekawość zwycięża, gość pokazuje najbardziej prawdopodne i najlogiczniejsze 44, nh i gramy dalej.