Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Ja preferuję call. Range Litwina to AK/A4/44/JTs(QJs/QTs blokujemy)/niższe FD/para+FD.Tight przeciwnik otwiera z UTG + kontynuuje na flopie AK4 = bardzo często trafi tego flopa. BT jest dobrym graczem i nie będzie robił move'e w tym przypadku, więc na pewno jego karty mają spory potencjał. Skoro dostatecznie często on również zbiera do koloru, to nie obawiałbym się, że call robi face up FD u nas i nie opłaci nam w przypadku kolejnego kiera.

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Ja preferuję call. Range Litwina to AK/A4/44/JTs(QJs/QTs blokujemy)/niższe FD/para+FD.
    Litwin nie może mieć pary+FD, AK możliwe choć raczej by raisował pre, A4 bardzo wątpliwe - wolałby to grać w multiway pocie na takiego gościa raisującego UTG.
    AA i KK nie wykluczałbym na 100%, choć są mało prawdopodobne.

    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    BT jest dobrym graczem i nie będzie robił move'e w tym przypadku
    Może robić - gdy wyczuł jakąś słabość.
    Ostatnio edytowane przez kleopl ; 06-12-2009 o 14:20

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    push to lekka przesada by była.
    Raise do 5k.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez dr Excel Zobacz posta
    push to lekka przesada by była.
    Raise do 5k.
    10k eff stack, grajac 5k i tak jestes zmuszony do wrzucenia stacka na turnie


    c/c flop oop jakos mi sie nie podoba, c/r tez bo w rozdaniu zostaja jedynie AK/AQ/KK/44, JTs

    Lead wyglada tu weak, a na flopie mamy najwiecej equity wiec czasem dostaniemu tu raise od AQ/AJ, moze od JTs.

    Pula wynosi 950, wiec najczesciej gram tutaj lead 550-700/3bet

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Jakis Result?

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Zaczekajcie
    Może ktoś jeszcze się pokusi o analizę

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    time is now

  8. #18
    Pas, button na pewno ma seta albo asa z królem. Proste zagranie

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    25
    UTG = AK
    BTN = 44
    right? :>

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Na flopie callnąłem - sądzę, że to lepsze od proponowanego przez niektórych wsunięcia z powodów wymienionych w dwóch następnych akapitach, a monsterów z rozdania i tak nie wyrzucimy. Nie upieram się, że jest to lepsze od foldu.

    Jeżeli UTG odwija allinem i button także wsuwa to ja dokładam bez chwili zastanowienia - na AK/KK/AA u jednego i 44 u drugiego mam 32,4%, a wiem, że Litwin z flushdrawem nie callnie allina od UTG.

    Jeżeli UTG odwija allinem a button folduje to ja także folduję - mam do dołożenia 7,5k do puli w której byłoby troszkę ponad 21k - potrzebuję 35,6% a nie mam tyle na monstera UTG, szczególnie, że Litwin prawdopodobnie mógł mi zabierać outy.

    W rzeczywistości UTG się zrzucił a na turnie wyskoczyła 9 offsuit. W puli leży 4950. Jaka decyzja/linia teraz?