Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Witam mamy 2 wolne miejsca na niedziele w godzinach wieczornych na Texas Hold'em NL40. Max BI 80zł (deepstack) Gra bardziej towarzyska więc zapraszam osoby początkujące (czyt. amatora który nie zgoli nas do zera w godzine i pójdzie do domu ;P) Kontakt na email- Rokita89@gmail.com \

    Pjona.

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez Rokita89 Zobacz posta
    zapraszam osoby początkujące
    jeśli tak to ja też zapraszam na takie cashówki do gdyni w każdy weekend, oczywiście jeśli grający spelniaja ww warunek

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    a ja moge?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Ja Tez

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    to ja tez zapraszam poczatkujacych do mnie na cash. wszystko tak samo tylko blindy podniesiemy. lol

  6. #6
    Co wy tak dosłownie tych początkujących bierzecie ;P może inaczej "Osoby z mniejszym doświadczeniem gry live" może być ? mnie to tam rybka bo przy lepszych graczach sie szybciej skilla łapie tylko chodzi oto że chcemy zacząć sie regularnie spotykać bo mamy stół do pokera, miejscówke itd tylko nie chciałbym zeby sie odrazu połowa zniechęciła ;] a blindy takie bo połowy poprostu nie stać zagrać 0.50/1 lub 1/1 ;] ale jak najbardziej możemy sie kiedyś ustawić na np 0.50/1 ante 0.20 Chętnie zagram z trójmiejską elitą :P
    Ostatnio edytowane przez Rokita89 ; 04-12-2009 o 23:15

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Baku ja zawsze chętnie wpadnę na cashe do ciebie : P

  8. #8
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    184
    baku blindy podnosi...fiu fiu...

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Baku ja zawsze chętnie wpadnę na cashe do ciebie : P
    zen ja chetnie ztoba pogram ale nie miescisz sie w powyzszych kryteriach hehehhe zreszta chyba razem z kubaheltenem nie skumaliscie zartu ale spoko wybaczam wam zdarza sie najlepszym

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez bakubayor Zobacz posta
    zen ja chetnie ztoba pogram ale nie miescisz sie w powyzszych kryteriach hehehhe zreszta chyba razem z kubaheltenem nie skumaliscie zartu ale spoko wybaczam wam zdarza sie najlepszym
    czy moja skromna osoba "chodzi" w powyzszej kategorii??? to pytanie do znanego powszechnie gracza cashowego na srednie stawki Her Bajora