Strona 17 z 35 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 341
  1. #161
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    tak, bo laczysz sie nie ze strona tylko z serwerem vpn a on ze strona (tak mi sie wydaje )

  2. #162
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Wolandzie, a czy VPN zalatwi dostep do ewentualnie [nie wierze, ze to sie uda, ale ci idioci na serio chca przepchnac ta ustawe] zablokowanych stron...?
    Oczywiście. Zablokowaną stronę będzie odcinał Twój dostawca internetowy. A dla Twojego dostawcy internetowego Ty będziesz cały czas korzystał tylko z jednej usługi (nazwijmy ją dla uproszczenia "stroną") - operatora VPN. I dopiero stamtąd, z routerów operatora, będziesz szedł na zakazaną stronę. Ani polskie służby ani polski operator nie będą mieli pojecia, że na niej byłeś.

  3. #163
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    big lol @ Donek w takim razie... hmmm, to moze nie bede musial opuszczac naszego pieknego kraju

  4. #164
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    big lol @ Donek w takim razie... hmmm, to moze nie bede musial opuszczac naszego pieknego kraju
    Wiesz, zawsze jest opcja, że zabronią nam szyfrowanych połączeń. Wyłączą szyfrowanie w polskich bankach, poczcie itp. ...

  5. #165
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Wiesz, zawsze jest opcja, że zabronią nam szyfrowanych połączeń. Wyłączą szyfrowanie w polskich bankach, poczcie itp. ...
    mozliwe, bo przeciez beda musieli podgladac wykonywane tam operacje dla naszego bezpieczenstwa...

  6. #166
    ale przecież ktoś z operatorów, czy tam jakiś rzecznik, wypowiadał się, że nie mają możliwości ani zamiaru blokować stron które nasz pożalsięboże rząd sobie ubzdura, szczególnie, że takich stron by dochodziło po kilka(naście) tysięcy dziennie

  7. #167
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    zamiarow to moga nie miec, ale jak ustawa bedzie nakazywala to przynajmniej beda musieli sie starac a wtedy konsekwenje poniesie, zalozmy, ze jakis internetowy pokerzysta, ktory przypadkowo wpadnie w ich rece. Chlopak stanie sie medialna gwiazda na 2 dni i po sprawie.

    Ktos tam pisal wczesniej, nie wiem czy nie Ty, Wolandzie, ze Unia za Chiny Ludowe nie pusci przepisu zabraniajacego szyfrowania.

  8. #168
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Ktos tam pisal wczesniej, nie wiem czy nie Ty, Wolandzie, ze Unia za Chiny Ludowe nie pusci przepisu zabraniajacego szyfrowania.
    Ja tam prawnikiem nie jestem, ale na moje Unia nie puści nawet zakazu korzystania z serwisów działających legalnie na jej terenie, czyli np. buków zarejestrowanych np. w UK.

    Zakaz szyfrowania to raczej jako żart pisałem, bo wprowadzenie tego w życie sprowadziłoby się jak dla mnie do powrotu do okienek bankowych.

  9. #169
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    zabronią szyfrowanych połączeń, dobre To dobiero bylby raj dla przestępców internetowych.
    a tak wracajac do tematu, problem naszych polityków polega na tym ze sa to w wiekszosci ludzie ktorych umysły zostały spaczone przez poprzedni ustruj. dlatego chcą kontrolowac ,inwigilowac itp.
    nie rozumieją jednak ze swiat sie zmienił, i nie wszystko da sie kontrolowac.
    badzmy jednak spokojni, niedlugo zaczną oni odchodzic na emerytury , a wladze przejmie mlode pokolenie, wychowane w wolnym kraju. bedziemy mieli wtedy co chcemy: legalny hazard,legalną marihuane:P

  10. #170
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Zakaz szyfrowania to raczej jako żart pisałem, bo wprowadzenie tego w życie sprowadziłoby się jak dla mnie do powrotu do okienek bankowych.
    to sie zbalznilem lekko. tzn, ze banki etc korzystaja ze swojego rodzaju vpn?