Strona 29 z 35 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 341
  1. #281
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    17
    ...ten kraj jest chory

  2. #282
    nie koledzy. Ten Kraj jest super tylko to politycy są nieodpowiedni.
    Tusk i ta cała jego banda ( na którą wstyd się przyznać zagłosowałem)
    W Rządzie afera goni aferę, a jak odciągnąć społeczeństwo od interesowania się brudami tych najważniejszych ? Proste!!! trzeba dać tłumom inną sensację, pokazać jakim się jest pożądnym politykiem - polakiem ,dać masie poczucie sprawiedliwości w walce ze ZŁEM obecnego świata i pokazać na kogo teraz trzeba znowu zagłosować.

    Niestety dla większości poker jest tym ZŁEM, bo w tym społeczeństwie Złem jest wszystko to czego się nie rozumie!
    Ostatnio edytowane przez Pierre Doletz ; 27-02-2010 o 15:11

  3. #283
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    a najlepsi w tym kraju są tacy politykierzy...
    zupełnie jakby autokar geriatrycznych malkontentów z wykładami o polityce podjechał

  4. #284
    napisz coś jeszcze, proszę .

    Widzę że temat jest dla ciebie zbyt trudny.
    Negujesz bo nie rozumiesz.
    A ja właśnie o takich ludziach jak ty post wcześniej napisałem
    Ostatnio edytowane przez Pierre Doletz ; 27-02-2010 o 15:21

  5. #285
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    taa, jak pijaczek na ulicy zaczepia przechodniów to ignoruję go z tych samych powodów "bo go nie rozumiem"

    Zostaw ten watek do informowania i komentowania sprawy, a swoje "pierre-dolenie" zachowaj dla siebie. Chcesz się wykazać to zajrzyj do wątku o polityce i podziel się swoimi analizami. A puste marudzenie zostaw moherom i marginesowi bez wykształcenia(chyba, że się wliczasz).

    Zapewne przy ostatnich wyborach Twój dowód był jeszcze cieplutki, a o polityce i życiu wiesz tyle co w gimnazjum liznąłeś. Jaka "afera goni aferę" przedstaw prosze tych skazanych albo chociaż wskaż komu postawiono prokuratorskie zarzuty? Z tego co wiem to minister sportu poprzedniego rządu w "sanatorium" przymusowo wypoczywał.

    Dlatego, że jakaś ustawa w Ciebie dotyka to należy przekreślić rząd? W takim razie należy całkowicie zlikwidować parlament ponieważ w Polsce nigdy nie będzie odpowiedniego rządu dla całego społeczeństwa. A juz na pewno nikt nie będzie pisał ustawy dla kilku % tego społeczeństwa.

    Najwięcej hałasu robią Ci którzy w przypadku zalegalizowania pokera i tak nie mieliby od czego podatku zapłacić.

    Max. za 2-3 lata i tak sytuacja pokera będzie unormowana, a gra legalna. Polskie absurdy w tej kwestii dłużej się nie utrzymają. Do tego czasu dla 95% graczy nowa ustawa nic nie zmienia i wszystko pozostaje dokładnie tak jak było wcześniej. Zatem Pierdolec sam sobie odpowiedz na pytanie: po co bić piane?
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 27-02-2010 o 16:06

  6. #286
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta
    bo w tym społeczeństwie Złem jest wszystko to czego się nie rozumie!
    Kurcze. Ja myślałem że to cecha wspólna wszystkim ludziom i społeczeństwom. Uwielbiam rodaków, którzy świetnie wiedzą (chętnie sie tą wiedzą podzielą)co takiego jest dla nas charakterystyczne. Dużo ciekawych rzeczy można sie "dowiedzieć", jacy to jestesmy wyjątkowi i "co tylko u nas" i że wiele rzeczy" to tylko w Polsce"... dziwne że zawsze sa to rzeczy negatywne

  7. #287
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Najwięcej hałasu robią Ci którzy w przypadku zalegalizowania pokera i tak nie mieliby od czego podatku zapłacić.
    Mógłbym się produkować, ale powyższe powoduje, że w tym wątku nie mam już nic więcej do dodania

  8. #288
    pianę nie ja tu biję, a i starszy pewnie od ciebie weeskaczu jestem.
    Co do Rządu, to społeczeństwo już nie długo samo wystawi mu rachunek .
    Ale rzeczywiście nie ma sensu tu się wypowiadać na takie tematy.

  9. #289
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Najwięcej hałasu robią Ci którzy w przypadku zalegalizowania pokera i tak nie mieliby od czego podatku zapłacić.
    I co z tego? Każdy może krytykować złe prawo, nawet jeśli jego samego ono nie dotyczy.

  10. #290
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    11