Strona 10 z 35 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 341
  1. #91
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Woland bukmacherka ma 10% obecnie, wiec i poker tez moze miec 10%.
    Juz 12% i jest to od kazdego kuponu - chcialbys od kazdej wygranej reki placic 12% wiecej rake?

  2. #92
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    Kajsper następny spec od prawa
    kEEEEjsper

    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    Wystarczy, że będą mieli jakieś podejrzenia albo kolega Cię podpierdzieli, że grasz i już się sprawa toczy przeciwko Tobie. Wg. Ciebie muszą pokazać MB dowody? Wystarczy, że do polskiego oddziału MB dojdzie pismo oznaczone "Sąd rejonowy w XXX" czy jakiś inny i już po jablkach. No chyba, że nie ma czegoś takiego jak polski oddział wtedy wątpie żeby jakiś prokuratorzyna chciał to pismo tłumaczyć ;]
    Nie wiem czy wiesz, ale MB prawdopodobnie nie ma swojego "polskiego oddzialu" to firma internetowa, ktora moze miec kilka osob z supportu w Polsce, ale ogolnie raczej musi sie przejmowac prawem w UK. Nie widze zadnych podstaw zeby MB dostalo list od jakiegos urzedu w kraju w ktorym nie ma ich serwerow i udostepnilo moje dane konta.

    Nie jestem specem od prawa, ale sadze, ze MB bedzie mialo totalnie w dupie polska prokurature jesli ona bedzie miaal zamiar sie przyczepic o kilka tys $. Zapewne z brytyjska prokuratura by bylo gorzej, ale wg tamtego prawa nie jestesmy nastepni do chemicznej kastracji.

    EDIT: sugerujesz rowniez, ze kazdy kolega bedzie potrafil mi zniszczyc spora czesc mojego zycia. Czy jesli pojde na policje i powiem, ze "moj kolega" jest pedofilem to wpadnie SWAT i przetrzepie mu chate? to chyba nie jest wszystko takie proste...czy jest?
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 08-12-2009 o 12:44

  3. #93
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    kEEEEjsper

    Nie wiem czy wiesz, ale MB prawdopodobnie nie ma swojego "polskiego oddzialu" to firma internetowa, ktora moze miec kilka osob z supportu w Polsce, ale ogolnie raczej musi sie przejmowac prawem w UK. Nie widze zadnych podstaw zeby MB dostalo list od jakiegos urzedu w kraju w ktorym nie ma ich serwerow i udostepnilo moje dane konta.
    Czy z Neteller'em sprawa wygląda podobnie? Ewentualnym zainteresowanym służbom chyba trudniej będzie dotrzeć do naszego konta Neteller niż dotrzeć do konta MB?

  4. #94
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez koval21 Zobacz posta
    Czy z Neteller'em sprawa wygląda podobnie? Ewentualnym zainteresowanym służbom chyba trudniej będzie dotrzeć do naszego konta Neteller niż dotrzeć do konta MB?
    Czemu?

  5. #95
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Czemu?
    Głównie chodzi mi o to, że Neteller oferuje nam możliwość posiadania karty dzięki której możemy transferować pieniążki do naszej kieszeni bez pośrednictwa konta bankowego. MB chyba obecnie nie oferuje klientom karty dzięki której wypłacę sobie co nieco w bankomacie tylko muszę robić przelew na własne konto bankowe - co już zostawia ślad dla ew. zainteresowanych służb. Jeżeli się mylę poprawcie mnie...

  6. #96
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez koval21 Zobacz posta
    Jeżeli się mylę poprawcie mnie...
    Poprawiamy Cię.

  7. #97
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Słupsk
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez koval21 Zobacz posta
    MB chyba obecnie nie oferuje klientom karty dzięki której wypłacę sobie co nieco w bankomacie..
    już oferuje

  8. #98
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    EDIT: sugerujesz rowniez, ze kazdy kolega bedzie potrafil mi zniszczyc spora czesc mojego zycia. Czy jesli pojde na policje i powiem, ze "moj kolega" jest pedofilem to wpadnie SWAT i przetrzepie mu chate? to chyba nie jest wszystko takie proste...czy jest?
    Chłopaki, żeby było jasne, ja nie sugeruje że jesteście jacyś debile czy coś tylko zwracam Wam uwagę, żebyście nie byli tacy pewni na 100%, że nic Wam nie grozi... Bo sam tak jak już wspomniałem miałem sprawe w sądzie przez dwa lata za coś tak beznadziejnie nieprawdopodobnego że to się w pale nie mieści (nie chce pisać za co bo nie chce żeby mnie później mnie namierzyli po tej sprawie). I dlatego teraz jestem wyczulony i wiem, że policja, prokurator, sąd itp itd. potrafią się przypierdzielić o BYLE CO i ścigać Was za to 2 lata, zbierać Wasze bilingi, wyciągi bankowe itp.

    A podejrzewam, że jak już ustawa wejdzie w życie to kogoś ścigną za granie... byle by pokazać, że nie wprowadzili jej na marne. I wtedy komuś może nie być do śmiechu a ktoś inny będzie mógł powiedzieć "a nie mówiłem..?"

  9. #99
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Gra ? Wikipedia, wolna encyklopedia

    Poker to gra hazardowa.
    Jedyny sposobem , jest przekwalifikowanie pokera do innej kategorii ,niż gry hazardowe.
    Proponuje lobbing na Towarzystwa gier umysłowych , ewentualnie dopisanie się do takowego.

    Ustawa nie zabranie grania w gry logiczne , tylko gry hazardowe.

  10. #100
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Albo zaakceptujcie to ,że poker to hazard, jesteście hazardzistami - a hazard jako coś "złego" jest zwalczane.