Strona 31 z 35 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 341
  1. #301
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    TRUE

    ale idealistą byłem mając naście lat, teraz jestem realistą

    gdyby nie pojawienie się zwrotu "afera hazardowa" ta ustawa miałaby czas by otrzymać ręce i nogi, a rząd dokując odpowiednich badań i analiz mógłby nawet zrezygnować z tej ustawy. Kiedy jednak wsród milionów polaków powtarzane był zwrot "afera hazardowa" często nawet bez wiedzy na czym owa afera polega to ten rząd zareagował tak samo jakby zrobił to każdy inny rząd - dla utrzymania poparcia napisał ustawę na kolanie pokazując, że potępia "zło" za jakie uchodzi tutaj hazard (a taki pogląd to rezultat randkowania urban legends z katolicką "świadomością"). Ten rząd poszedł nawet o krok dalej od poprzedników i odsunął, a nie bronił wszystkich ministrów będących w kręgu podejrzanych.

    Na temat tej ustawy mam takie samo zdanie jak Wy - potępiam ją i uważam za idiotyczną i niekompatybilną z funkcjonująca wokół nas rzeczywistością. Jednakże nie jestem naiwny i wiem, że to nic innego jak szybka i konieczna reakcja polityczna. Taka jest polityka i nikt tego nie zmieni. Polityk zawsze na pierwszym miejscu będzie stawiał własne polityczne przetrwanie, a dopiero potem (jeśli w ogóle) dobro kraju.

    Ta ustawa prędzej czy później wyląduje w koszu, a społeczeństwo niestety pokryje rachunek za jej funkcjonowanie.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 03-03-2010 o 12:53

  2. #302
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Mamy teraz gwarantowaną reklame polski jako kraju 3-go świata w Europie

    Najlepsza drużyna świata złamie polskie prawo? - Sport w Onet.pl

  3. #303
    "(...)Real na pewno będzie mógł zagrać w Polsce. Liczymy jednak, że do tego czasu tak znaczący sponsor będzie w tym czasie w stanie zarejestrować swoją działalność w naszym kraju - powiedział Kapica. - Jeśli tego nie zrobi, nie będzie mógł się reklamować w Polsce. W przypadku meczu będzie musiał zmienić sponsora lub zdjąć koszulki - dodał."

    Kap(l)ica ftw
    czy u tego człowieka wszystko OK pod czaszką?
    kiedy rozdawali tokeny na rozsądne myślenie ten stał na początku drugiej kolejki, z resztą swoich parlamentarnych koleżków, po klapki na oczy i fanatyzm

  4. #304
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    to nie do końca tak; podejrzewam, że on doskonale zdaje sobie sprawę z tego jakie brednie plecie

    tyle, że ma na to całkowicie wyjebane, a to z tej racji, że jest karierowiczem, typową szmatą bez honoru czy moralności, która dla "kariery" sprzedałaby swoją matkę bez mrugnięcia okiem

  5. #305
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Dla mnie to co weszlo jest totalnym debilizmem. Nie chce juz wspominac tej calej reszty z wprowadzaniem rejestru stron itd. itp, bo to juz w ogole nie miesci sie w jakiejkolwiek skali. Trudno mi jest uwierzyc, ze ci ludzie celowo sieja taki ferment. Raczej po prostu poruszaja sie po obszarach nieznanych i wyciagaja wnioski ze swoich bledow na podstawie opinii innych. Ogolnie to spuscilbym zaslone milczenia na wszystko, co dzieje z afera hazardowa w kwestii hazardu online...

  6. #306
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    to nie do końca tak; podejrzewam, że on doskonale zdaje sobie sprawę z tego jakie brednie plecie

    tyle, że ma na to całkowicie wyjebane, a to z tej racji, że jest karierowiczem, typową szmatą bez honoru czy moralności, która dla "kariery" sprzedałaby swoją matkę bez mrugnięcia okiem
    Albo za cienki w uszach. Realną władzę mają ci na swieczniku. Kapica de facto anonimowy koles jest od wykonywania polecen "góry" i obrony ich stanowiska

  7. #307

  8. #308
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87

  9. #309
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87

  10. #310
    Dobrze widzę? Odwołanie od decyzji z 16 marca 2010 datowane jest 4 stycznia 2010?

    I dlaczego uparcie walczą tylko o Texas Holdem, a nie o wszystkie sportowe odmiany pokera?
    Ostatnio edytowane przez caveman ; 07-04-2010 o 18:02