Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 341
  1. #231
    Myslalem,ze piszesz o tym co jest teraz a nie o jakich zabytkowych sprawach.Na poczatku kazdego to zaskoczylo a pozniej sie wyjasnilo wszystko wiec podpierajac sie tym obrazkiem chyba siejesz tylko panike i nic wiecej .


    Ktos kto przeczyta a wie malo o tym wszystkim napewno to by tak odebral i mial stracha przed wypalatami .Na szczescie jest tu duzo ludzi patrzacych realnie i im nie ma szans zrobic wody z mozgu .

    Pa .Slaba metoda walki .
    Ostatnio edytowane przez rafal08 ; 09-01-2010 o 21:08

  2. #232
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Po pierwsze:(...) Ustawa ta nakazuje rejestracje wszystkich transakcji (a więc też wpłat i wypłat pieniędzy), których równowartość przekracza 15 tys. euro.(...)
    Święta prawda. Tako rzecze ustawodawca.

    Natomiast teraz praktyka. Akurat tak się składa, że mam kilku znajomych w środowisku nazwijmy to okołobankowym i wiem jak to w rzeczywistości wygląda.

    Znajomy pracujący w centrali jednego z największych polskich banków wprost oznajmił mi, że to martwy przepis. "Dla nas rejestracja WSZYSTKICH tego typu transakcji (jak nakazuje ustawa) to po prostu science-fiction. W rzeczywistości nikt tego nie robi".

  3. #233
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    26
    Witam, mam pytanie, jeżeli nadal gracie to czy robicie to poprzez szyfrowanie (wyczytałam o kilku rodzajach więc nie podaję konkretnej nazwy)
    czy też gracie tak jak dotychczas, bez ukrywania się?
    pozdrowienia...

  4. #234
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Kejtpok Zobacz posta
    czy też gracie tak jak dotychczas, bez ukrywania się?
    jeśli o mnie chodzi to gram na laptopie w szafie

  5. #235
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    26
    Widać, że udzielenie prostej odpowiedzi przerasta możliwości niektórych

  6. #236
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jak na razie nie uchwalono jeszcze ustawy o powszechnej inwigilacji Internetu, więc grać można póki co normalnie.

  7. #237
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    BETSSON PRZYPOMINA: E-ROZRYWKA JEST W 100% LEGALNA W UE


    Ustawa hazardowa, która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2010 roku w Polsce nie wprowadziła żadnych zmian odnośnie gry na Betsson.com z punktu widzenia polskiego Użytkownika.

    Usługi świadczone są w rzeczywistości poza granicami Polski i zgodne są z Artykułem 49 traktatu o swobodzie przepływu osób, usług i kapitału na terenie Unii Europejskiej.

    Zgodnie z prawem UE, podmiot z innego kraju członkowsiego (Malta) może świadczyć usługi w innym kraju członkowskim (Polska) bez potrzeby posiadania w nim jakiegokolwiek stałego zakładu pracy/filii/przedstawicielstwa.

    Przypominamy także, że w Polsce nie ma prawa, na podstawie którego ktokolwiek może mieć wgląd w nasze konto bankowe bez toczącego się postępowania i żadania sądu lub prokuratora.
    Również nie istnieje prawo, które zezwala na blokowanie licencjonowanych serwisów zajmujących się e-rozrywką na terenie Uni Europejskiej lub monitorowanie ich Użytkowników.

    Warto być doinformowanym i walczyć o swoje swobody obywatelskie!

    Pozdrawiamy,
    Betsson.com

    To treść maila, który dziś otrzymałem

  8. #238
    a jak sprawa wyglada z PS? z tego co wiem,Wyspa Man jest poza Unia Europejska....

  9. #239
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    26
    "Usługi świadczone są w rzeczywistości poza granicami Polski i zgodne są z Artykułem 49 traktatu o swobodzie przepływu osób, usług i kapitału na terenie Unii Europejskiej.

    Zgodnie z prawem UE, podmiot z innego kraju członkowsiego (Malta) może świadczyć usługi w innym kraju członkowskim (Polska) bez potrzeby posiadania w nim jakiegokolwiek stałego zakładu pracy/filii/przedstawicielstwa.
    Warto być doinformowanym i walczyć o swoje swobody obywatelskie!"
    Kwestia hazardu online została pozostawiona państwom członkowskim do rostrzygnięcia przez nie same więc
    argument swobody świadczenia usług nie może być tutaj podnoszony....
    UE może zakwestionować jedynie przepisy godzące np. w swobody obywatelskie (np. tworzenie indeksu stron zakazanych itd.

  10. #240
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87