Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jesteśmy na BB, zostało nam 11 BB, UTG all-in za 9BB, foldy do nas, mamy A7s. Easy call?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ready na typa? Nie easy, ale najczęściej call.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie mam readów. Z jednej strony odstrasza mnie to, że wali z UTG, z drugiej ma 9BB i jest na UTG, więc za chwilę będzie miał 7, więc może jest zdesperowany.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie mam readów. Z jednej strony odstrasza mnie to, że wali z UTG, z drugiej ma 9BB i jest na UTG, więc za chwilę będzie miał 7, więc może jest zdesperowany.
    Pewnie wyników na OPR też nie ma?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Szczerze mowiac wole dac tutaj fold, i jesli nie bedzie akcji na stole pushowac w nastepnym rozdaniu z buttona. Zawsze latwiej jest postawic kogos przed trudna decyzja niz samemu ja podejmowac. Krotko wiec: FOLD.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Fold. Wolę z SB, albo Buttona walnąć J2s niż z tym sprawdzać all in z utg nawet takiego shorta, który zresztą zbliża się do Ciebie stackiem.
    Oczywiście decyzja vs nieznany przeciwnik. Takie moje zdanie

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    i jesli nie bedzie akcji na stole pushowac w nastepnym rozdaniu z buttona
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    albo Buttona walnąć J2s
    A jaką macie pewność że Wam się to uda czyli akcja do Was to same foldy?

    Wydaje mi się że warto zwrócić tutaj uwagę na fakt czy mamy już ante które zawsze w jakiś sposób zmniejsza nasz stan posiadania w każdym rozdaniu czy nie oraz to o czym wspomniał Mash czyli wyniki naszego przeciwnika, chociaż z tym przypadku z chęcią dowiem się jak je inni interpretują. Kiedy robimy fold, jak gracz jest przegrywający czy wygrywający? Będę wdzięczny za argumentację dlaczego. Mnie się wydaje że lepiej zrobić call na gracza przegrywającego ponieważ łatwiej przewidzieć że trzyma się sztywno hierarchii rąk ale jestem ciekaw czy to dobre rozumowanie.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    ja sie bede upieral ze fold, stara dobra szkola mowi ze lepiej samemu stawiac przeciwnika pod sciana, niz sprawdzac gdy sie jest do niej przypartym

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    call.

    bijemy zakres? bijemy/close
    o co gramy? o wygraną
    call? call

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    call.
    bijemy zakres? bijemy/close
    Dla mnie zasadnicze pytanie tutaj właśnie brzmi czy niezależnie od rodzaju przeciwnika bijemy tutaj jego zakres? Ja osobiście nie jestem tego w 100% pewny.