Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: freerolle

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    27
    Witam

    Jestem tutaj nowy wiec na poczatku wypada sie przywitac W pokerze online rowniez jestem amatorem grajac na funny money oraz freerolle ktore pomoga mi zlapac troche skilla przed inwestycja prawdziwych pieniedzy. Do tej pory przewaznie gram na pokerchamps z uwagi na niezly interface i freerolle cogodzinne. Jednak chcialbym poznac wasze ulubione miejsca do gry freerolli z mala iloscia graczy i duza pula ;]

    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Poczytaj forum. Powodzenia

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez flex
    Poczytaj forum. Powodzenia
    robie to od okolo miesiaca i trudno troche przeszukiwac kazdy temat a takiego zbiorowego o freerollach nie znalazlem. biorac pod uwage to ze harmonogram freerolli moze sie zmieniac myslalem ze taki topic moglby pomoc komus kto chce pocwiczyc turnieje bez wplacania kasy

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    nie gram freeroli, ale koniecznie też zajrzyj tutaj:

    http://www.hasselquist.net/freeroll/

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    27
    dzieki za te linki

    znalazlem jeszcze 1 wiec tu wrzuce http://www.pokerfreerolls.co.uk/

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    6
    A gdzie waszym znadniem najleopiej grac freerole?tak na paczatek?
    I jak w tych wyszukiwarkach jest napiasne Requirements n/a tzn ze kazdy moze grac bez wzgledu na ilosc raked hands i ilosc punktow itp?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    27
    magnet ja przewaznie gram na pokerchamps gdzie freerolle sa co godzine i na absolute co 30 min z ta roznica ze na absolute taki freeroll trwa z 5 godzin poniewaz blindy wolno rosna. slabe sa tez pule. aha bardzo fajnie gra sie kwalifikacje do niedzielnego finalu $100 na sportingbet tylko dla Polakow. Na pule nie mozna narzekac w bet365 codziennie $1000 i w soboty chyba $5000 tylko ze takie turnieje maja po 10k uczestnikow

    jezeli znacie jakies ciekawe freerolle to prosze piszcie ;]

    pozdrawiam

  9. #9
    Na Poker.com są freerolle co 3 godz. z pulą 100$ max 1000 zawodników.