Strona 63 z 75 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 744
  1. #621
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Poproszę na priva, albo oficjalnie tutaj o hasło do ligowego turnieju Mardi nr.3 , który będzie rozgrywany online.....
    Nie mogę nigdzie tego doczytać

  2. #622
    Cytat Zamieszczone przez Rion Zobacz posta
    Poproszę na priva, albo oficjalnie tutaj o hasło do ligowego turnieju Mardi nr.3 , który będzie rozgrywany online.....
    Nie mogę nigdzie tego doczytać
    silesiapoker.pl - kliknij na mardi i tam masz wszystko....

  3. #623
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    hasło: silesia
    tak na wszelki wypadek

  4. #624
    Elo!

    Krótkie podsumowanie ostatnich turniejów KLC i MARDI online
    Podczas ostatniego turnieju KLC jak to bywa pod koniec nie było szału frekwencji ale walka o top 8 nadal nie rozstrzygnięta Po raz 3 wygrał Endrju (deal i flip o 1st palce) Sama gra to jak zwykle dużo suckoutów i parę finezyjnych pokazów umiejętności... Ujec mnie ograł! Tak dziwne, nie suckout ani nie bad beat... Po prostu mnie ograł Wygrał też w małym side bet o największego suchara turnieju udało się uzbierać ich aż 6 (jak to mówił Pan Ptaku nagroda specjalna w postaci paczki bułki tartej powędrowała do Klekfisha ). W skrócie: 9bi 5r i 8r co dało 45 do OLPS i 175 do mastersa w którym mamy już 3060 porwanych licealistek Nałęczowskich...
    Gratsy!

    Wyniki ofc w dziale KATOWICKA LIGA CENTRUM na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    MARDI online zaś zostało rozegrane ofc na HEYPOKER Zjawiło się niewielu jak na MARDI uczestników... Czyżby gracze bali się technologi ? :P Turniej oczywiście zaczął się od zamieszania i braku dyscypliny Aby który na dodatek próbował zwalić swój błąd na mnie .. Oj nie ładnie. Na szczęście gracze okazali się wyrozumiali i Aba nie został ukarany. Soft go potem oszukał :P Teraz powtarzam! NA HEY nie POTRAFIĄ NAM USTAWIĆ REBUYA MOŻLIWEGO DOPIERO PO STORBIENIU. WIĘC TEORETYCZNIE JEST DOSTĘPNY OD POCZĄTKU JAKO MOŻLIWY DOUBLE STACK! I TUTAJ PO RAZ KOLEJNY PROŚBA A RACZEJ WYMAGANIE. NIE MOŻNA BRAĆ REBUYA DOPÓKI SIĘ NIE STRACI CAŁEGO STACKA!!!! TAK JAK W MARDI! KTO UCZYNI W TEN SPOSÓB ZOSTANIE UKARANY SPADKIEM NA OSTATNIE MIEJSCE W DANYM TURNIEJU (CO ZA TYM IDZIE NIE MOŻE WYGRAĆ DZIKIEJ KARTY) I GENERALNĄ NIENAWIŚCIĄ POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW! dziękuje za uwagę :P Następnym razem nie będzie wyjątków i nie pomoże żadne wytłumaczenie. Jeżeli takich osób pojawi się więcej wszyscy dosatną punkty za ostanie miejsce nie skracając listy (czyli jeżeli będzie 5 osób na 20 to zajmą miejsca od 20-15 wszyscy z punktacją 8,16 a 14 dostanie normalne punkty za 14 miejsce.) Ok... Sam turniej jak to bywa online pełen by niewiarygodnych spotów. Dulek narzekał, Klekfshowi przejechali Asy, Maks rozdał stack, Aba murował, Endrju dostawał ciągle Króle, Rion jak zwykle nie sprawdzał shorta za 3 bb, Dasz3k ciągle kłamał, że ma Asa, Wiesiek o dziwo na nikogo nie krzyczał:P, Timothees uprawiał chip dumping a ja na bublu straciłem prawie cały stack żeby potem przyfarcić i dostać się do top 3 :P .. No w sumie to tyle GG, NH, WP

    Wyniki dostępne w dziale Liga MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free


    Pozdro i do zobaczenia w FIRMIE. Dzisiaj EPG a już w ten weekend Otwarte Mistrzostwa Śląska. Zapowiada się meeegaaa dobry event

  5. #625
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    .....Rion jak zwykle nie sprawdzał shorta za 3 bb....... o czym Ty piszesz ? :>

  6. #626
    Co to rozumieć ? Był short (chyba Endrju, albo daszek) miał total 3bb a Ty na dużym po jego alku zrzuciłeś...

  7. #627
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Chyba graliśmy w dwóch różnych turniejach ...... niczego takiego nie było .... Niestety na hey poker nie mogę znaleźć historii rozdań - wiesz gdzie tego szukać?

  8. #628
    ... ehhh mam świadków, wystarczy ? btw who cares ? to był tylko opis turnieju... sick
    chyba przydałoby Ci się jakieś hobby

  9. #629
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    .....nevermind....... do zobaczenia jutro. Dobrze było by, żebyś jutro też zakomunikował o tym "BUG re-buy" - nie każdy czyta forum. Ogółem to wypadało by zrobić większa frekwencje na turki online....inaczej sponsor się wystraszy - 10 osób to trochę mało.

  10. #630
    Elo!

    Zapraszam na kolejny turniej największej na Śląsku ligi MARDI. Walczymy! Nadal do wygrania są tickety na HESOP! Szczegóły na stronie.
    Zagramy standardowo o 18:30 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO