Strona 67 z 75 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 744
  1. #661
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Przypominam już w ten Piątek IV Turniej Pokerowy Cieszyn

    Więcej informacji : http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/2...06-2011-a.html

    Zapraszamy !!!

  2. #662
    Elo!

    Zapraszam na dzisiejszy RGS do Firmy oraz UR+A

    RGS
    Start 20:00 gramy 1/1 -- 5r/h
    Ostatnio przewinęło się 11 osób (średnio 7,5 osoby siedziało przy stole :P) i graliśmy do 4:00

    UR+A
    Start 19:00
    BI 30
    Stack 3k (r=3k a=4k)
    Blinds 20min


    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO

  3. #663
    W tym tygodniu ruszamy z nową ligą ... będzie to LIGA MICRO, liga z buy in'em w wysokości 40 !!!!! Zapraszamy wszystkich tych, którym nasze dotychczasowe turnieje wydawały się zbyt drogie oraz stałych bywalców. Mamy nadzieję że nowy event będzie cieszył się dużym zainteresowaniem

    Szczegóły ligi:

    buy in: 40

    stack: 6000

    blindy: 20 min

    formuła freezout

    Sezon będzie składał się z dziesięciu turniejów, po których zostanie rozegrany turniej MASTERS (weźmie w nim udział ośmiu najlepszych graczy sezonu). W klasyfikacji generalnej uwzględniać będziemy osiem najlepszych wyników

    ZAPRASZAMY W CZWARTEK (23.06.2011) O GODZINIE 19:00 !!! Gramy jak zwykle w restauracji "FIRMA"

    POZDRO

  4. #664
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Moje propozycje:
    Start 18:30
    Blindy 25min
    Proszę o ich przemyślenie

  5. #665
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Proste uzasadnienie:
    Początkowy stack jest na tyle niski , że wydłużenie blindów nie spowolni całego turnieju a zmniejszy trochę formułę turbo. Można również po 4 levelu wprowadzić blindy po 25 min .

  6. #666
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    rion prosze cie nie oczekuj ze w turnieju za 40zł bedziesz mial zbyt wiele miejsca na gre - takie turnieje zawsze beda turbo
    byles kiedys na lidze mardi jeszcze w cogi albo garage? tam liga startowala o 18 i musiala sie skonczyc o 24:00 niezaleznie od freq

  7. #667
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Grywalem w garage . Źle ująłeś swoją rację - nie chodzi o turnieje za 40 pln tylko o turnieje z krótkim blindem - a w firmie prawie wszystkie takie są = prawie wszystkie są turbo = to nic złego.
    Opieram się tylko na wypowiedziach z poprzednich postów w których kilka osób stwierdziło, że wydłużenie blinda o 5 min sporo daje i wierze im na słowo [ będzie wtedy formuła turbo + ]
    W turnieju z stack początkowym 6k można sobie na to pozwolić, bo ( oczywiście praktyka pokaże ) , ale obstawiam, że przy blindach 20 min top4 będziemy mieli około 22-23 ( turnieje zazwyczaj trwają do 1 ) można by ten czas jakoś spożytkować ( np dłuższy blind ) - albo spróbować kończyć wcześniej co też nie jest głupim pomysłem.
    Zarzucam propozycję - a co będzie w praktyce zobaczymy

  8. #668
    Yo!

    Dzisiaj gramy ostatni turniej na żywo w tym sezonie MARDI! Potem zostaje tylko jeden online i baanngg MASTERS i dla niektórych wycieczka do Ostravy WALCZYMY! W top 3 jeszcze wiele się może zmienić więc się nie poddajemy.

    Gramy o 18:30 w FIRMIE
    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352 (piszcie kto bo mi się coś w telefonie zje... zespsuło z kontaktami )


    POZDRO i dozo przy stole!

  9. #669
    Witam!

    Turniej 10 za nami. Został jeszcze tylko jeden online i bum masters. Nie będę się rozpisywał bo jest 8 rano a dla mnie to jeszcze noc... Nie wiem czemu wstałem, ale to nie ważne o tej porze człowiek po porostu nie ma weny :P Wspomnę tylko, że wczorajszy turniej należał do spóźnialskich. Po pierwsze prawie wszyscy się spóźnili. Po drugie, Andrzej T. spóźnił się chyba najbardziej ze wszystkich i do tego reprezentując styl pijanego mistrza sięgnął po zwycięstwo GG. Oczywiście byli tacy, którzy nie docenili kunsztu tej taktyki ale my się nie przejmujemy takimi haterami :P Standardowo pojawiło się 28 osób.. Jakieś fatum czy coś tego sezonu W skrócie 28bi 9r i 23a co dało 300 do mastersa w którym będzie 2640 pijanych laktozą noworodków...

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Wyniki itd itp dostępne w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    POZDRO

  10. #670
    Elo!

    Zapraszam na dzisiejszy RGS do Firmy
    Start 20:00 gramy 1/1 -- 5r/h

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO