Strona 53 z 75 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 744
  1. #521
    Elo!

    Zapraszam na kolejny turniej Unlimited Rebuy + Addon. Gramy jak zwykle o 19:00!
    Rejestrujcie się u mnie:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro i dozo przy stole!

  2. #522
    Yo, yo , yo!

    Kolejny festiwal allinów zakończony! Z braku czasu podam tylko skróty i gratulacje dla zwycięzców
    Skróty: BI16 R17 A14
    GRATSY 4 DA WINNERS!
    Wyniki dostępne na SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    POZDRO!

  3. #523
    Elo!

    Zapraszam na następny turniej największej ligi na Śląsku czyli MARDI
    Pamiętajcie, że ten sezon ze względu na HESOPa będzie trwał też tylko 8 spotkań! Więc walczcie o punkty bo top 3 będzie sowicie nagrodzone w tym sezonie :P
    Gramy jak zwykle o 18:30 w FIRMIE. Rejestracja u mnie:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdrawiam i do zobaczenia przy stole!

  4. #524
    Elo!

    Khm! Żeby nie było że moje słowa podparte są powietrzem... miałem racje Dickens nigdy nie pisał fantastyki tylko był autorem Oliviera Twista a autorem który był fantastą jest Filip K. Dick czyli autor Blade Runnera Teraz macie okazje wiec zapraszam do Googlowania tych haseł :P Nie chodzi o to żebym się wymądrzał czy coś, ale po prostu wiem, że często moje przydługie wypowiedzi uznajecie za bełkot heheheh. Dobra dosyć o literaturze! Choć tego tematu nigdy dość! CZYTAJCIE ILE WLEZIE! :P Zajmijmy się dzisiejszym turniejem... MARDI, zabrzmiało z Francuskiego ale z Francją na szczęście mamy mało wspólnego. Nie poddajemy się i nie lubimy owłosionych pach :P Jak zwykle turniej był pełen zwrotów akcji i pełnych dramatyzmu oczekiwań i przekleństw. No bo któż by chciał, żeby wszyscy którzy mu zagrażają zdobyli tyle punktów ile się da. No przynajmniej jak to w sporcie bywa turniej był mega stronniczy... Niby to nie wypada ale przynajmniej do końca nie zabrakło kibiców! ("Masz go! Bierz frajera! Mu brakuje tylko dwóch punktów do mnie! Calluj! Wyjeb go!") Nie ma to jak zdrowa sportowa rywalizacja :P Stół finałowy był stołem typowo szczuringenowym i mimo pierwszego kandydata do króla kanałów (tudzież ścieków), został on strącony z pantałyku przez innego gracza który czekając do ostatniej chwili dostał wreszcie upragnionego "pre-flop nutsa" i się potroił. Ofc nie wystarczyło to by wygrać turniej ale przynajmniej nie skończył na bubblu ;P W skrócie: 33BI 12R i 26A co dało 355 do mastersa w którym jest już 1495 przyodzianych lubieżnie nastolatek...

    Gratulacje dla zwycięzców!
    Wyniki i generalka dostępne na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free
    liga pokerowa na małe stawki | MardiPoker

    POZDRO!

  5. #525
    YO!

    Zapraszam na ostatni turniej Katowickiej Ligi Centrum! Ostatni turniej to ostatnia szansa dla wielu by wywalczyć sobie pewne miejsce w mastersie! 8 szczęśliwych zagra na miejscu a (tu jeszcze nie wiemy, dowiemy się jak wyślemy papę) "jakaś grupa" szczęśliwców pojedzie na finał ogólnopolski reprezentować nas do Poznania w dniach 12-13 Lutego Sick sick!

    Gramy jak zwykle o 19:00 w FIRMIE, rejestrujcie się u mnie:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro i niech moc będzie z wami!

  6. #526
    ELo!

    No to koniec! Sezon był długi i wyczerpujący! Ale wytrwali zostaną nagrodzeni! Wielu zależało lecz niewielu się udało... Przez to murowanie pojawiło się dużo suckoutów :P i pare very sick coolerów! Dobra, ale żeby nie było GG ;P Frekwencja nie za duża ale nie ma się co dziwić pod koniec takiego maratonu. W skrócie: 17BI 5R i 14A co dało 85 do PFPS i 275 do mastersa w którym jest 5670 przejebanych luzackich nogawek...

    Gratulacje dla dzisiejszych zwycięzców! I magicznej 8 która spotka się i powalczy w MASTERSIE Stacki podam wkrótce!!

    Co do ilości osób które pojadą do Poznania to dowiemy się po 5 lutego :/ Za utrudnienia przepraszam ale no tak sie nam PFPS zorganizował

    Wyniki tam gdzie zwykle! Enjoy :P
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    POZDRO
    Ostatnio edytowane przez Quequ ; 28-01-2011 o 00:38

  7. #527
    Elo!

    Dzisiaj wyjątkowo nie zagramy UR+A Gramy bowiem satelitkę do HESOPA! (30 1r i 1a możliwy double stack)

    Gramy o 19:00 oczywiście w FIRMIE
    Proszę o wcześniejszą rejestrację:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO

  8. #528
    Witam!
    O satelitce poczytacie w poście:
    http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/1...tml#post392471

    A ja zapraszam na kolejny turniej MARDI! Wtorek nie byłby wtorkiem bez kultowej ligi
    Gramy jak zwykle o 18:30 w FIRMIE. Pamiętajcie, że walczymy też o bilety do HESOPa! Zbierajcie punkty jak numeromaniacy nakrętki z PEPSI w latach 90 :P
    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro i dozo!

  9. #529
    Elo!

    Miałem małe problemy z blaszakiem dlatego wyniki dopiero teraz Kolejny turniej MARDI za nami, walka o punkty trwa. Sytuacja w tabeli zmienia się jak w kalejdoskopie. Oznacza to tylko jedno, będzie wesoło do samego końca ;P Sam turniej było standardowo zlepkiem suckotów, dobrych zagrań, okrzyków rozpaczy i oczywiście kupy śmiechu W skrócie 31BI 11R i 28A co dało 350 do mastersa w którym jest już 1845 podgrzybków leżących niedbale...

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Wyniki jak zwykle na:
    www.siesiapoker.pl
    liga pokerowa na małe stawki | MardiPoker

    POZDRO

  10. #530
    Witam!

    Jak już pewnie większość z was zauważyła, ten sezon EPG będzie rozgrywany w poniedziałki! Co oznacza, że nasza gambleriada zostaje przeniesiona na środy!

    Zapraszam więc dzisiaj do FIRMY na godzinę 19:00 na Unlimited Rebuy + Addon.
    Rejestrować się możecie jak zwykle u mnie:
    gg 51884312
    sms 796638352

    Pozdrawiam i do zobaczenia przy stole!