Strona 4 z 75 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 744
  1. #31
    byłem, widziałem, nawet zagrałem. i więcej na pewno nie zagram. uważam, że jest to jakiś absurd, żeby organizator pobierał rake w wysokości 25% wpisowego! i to tak od buyina, jak i od rebuya czy addona! o czymś takim jeszcze chyba dotąd nie słyszałem...

  2. #32
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    to przeczytaj pare postów wcześniej, tam masz to wytłumaczone i rake jest 20% a nie 25%.

  3. #33
    Przykro mi, że nie byłeś zadowolony. Jaką miałeś ksywkę w turnieju? Może to dużo wyjaśni. Poza tym, dzięki temu rakowi (który tylko w poniedziałek wychodzi taki duży, to przez niskie wpisowe ponieważ każdego dnia trzeba za salę zapłacić)
    mamy całą salę tylko dla nas + otwartą knajpę po godzinach. Jeżeli masz lepsze opcję proszę podaj je. A nie urągaj naszym które i tak są niezbyt wygórowane... Mam nadzieję że reszcie sala tak jak i obsługa oraz organizacja się podobały. POzdro i do zobaczenia przy stole

  4. #34
    Elo wszystkim, padła propozycja rozegrania turnieju lub tujniejów jeszcze przed nowym rokiem. Co wy na to? Gralibyśmy w Firmie z tym, że o godzinie 18 a nie 19 jak zwykle.
    Do dyspozycji mamy trzy daty 28,29 i 30 grudnia, ale mysle że organizowanie aż trzech raczej nie wypali ze wzgledu na frekwencję. Dawajcie znać na gg 5188432 lub na forum do niedzieli kiedy i jaki turniej byście chcieli zagrać. jak dopisze frekwencja to w niedziele wieczorem ogłosze co i kiedy gramy (oczywiściie wybierajcie pomiedzy unlimited, deepem i heads up). POzdrawiam i czekam na sugestje. Wesołych !!!

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jezdech chetny na jakis 100peelenowy tur we wtorek
    w poniedziolek jest dlp ni ma co dublowac

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Zróbmy PLO SH DEEP 2R1A

  7. #37
    No oka. 100 pln pasi zobaczymy kto się pojawi
    Do PALO: tą 100 proponuje deep i freezout
    Do PAICHU: słuchaj wszystko spoko ale po co robić deepa jak są rebuye i addon i myślę, że skoro to omaha czyli mało popularny sport to może uzbierajcie tam jeden stolik i zagramy te dwa turki równolegle. My i tak nie zajmiemy reszy sali tym za 100. A co do buy in na tą PLO to myślę, że 50 jest akurat.

    Co wy na to ? Tak czy siak we worek będziemy i zagramy coś

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    i co będzie ten plo 50 deep ?

  9. #39
    Tak jest. Ale PLO bedzie chyba normalnie nie deep bo mają być rebuye i addon. POzdro

  10. #40
    No to tak organizacyjnie:
    jutro (o 18:00) gramy spontanicznego przednoworocznego turnieja, a konkretnie dwa równoległe:

    HOLDEM NL DEEP STACK FREEZOUT 100
    OMAHA PL 2R 1A 50



    zapisy as usual: gg 5188432 lub tu na forum a tel bez zmian 796638352

    pozdro