Strona 2 z 75 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 744
  1. #11
    Iwan przykro mi ale musi tak być żeby się opłacało organizować te turnieje w takich warunkach. Żadna knajpa nie zgodzi się robić tyle turniejów "za darmo". Wspominałem już o tym w poprzednich postach... Mówisz że te 180 to jest dużo? Nawet sobie nie wyobrażasz ile musi zarobić taka knajpka jednego dnia żeby zamknąć miesiąc na zero. Pomyśl też ile musiałbyś zapłacić za wynajem sali + pracownika gdybyś chciał sobie co dziennie grać w pokera od 19:00 do np północy. Pozdrawiam

  2. #12
    takie życie iwanie

  3. #13
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Świetny pomysł z tymi turniejami. Nareszcie turniej z unlimited rebuy ale rake od wpisowego i addona w wysokości 33% nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Wg mnie dużo lepiej byłoby gdyby po prostu podnieść BI w następujący sposób.:

    BI 25 (20 pula, 5 org)
    R - 20 (20 pula)
    A - 25 (20 pula, 5 org)

    W ten sposób mamy rake 20%, lokal zarabia swoje 10zł od osoby, jest większa pula która wydaje mi się ze przyniesie więcej zainteresowanych. Bo z ta frekwencja to ani nie będzie dobrej gry ani klub nic nie zarobi.

    Nic nikomu nie narzucam, to tylko takie moje skromne zdanie.

  4. #14
    No to po czwartku. Dzisiaj stawiło się o dziwo tyle samo osób co w poniedziałek czyli 7 a w znacznie innym squadzie.
    Oto lista wraz z zajętymi miejscami.
    1. JACK
    2. DAVE
    3. QUEQU
    4. MACIEK
    5. KUBA
    6. MICHAŁ
    7. RYCHU

    Grę skończyliśmy o północy więc formułę deep stack murki wzięły sobie na poważnie ;P

    Zapraszam jutro na OMAHE i na następny tydzień.

  5. #15
    Dzięki za pomysł. Pożyjemy zobaczymy, dostawałem już głosy za i przeciw zwiększaniu wpisowego w poniedziałek dlatego zapraszam. Na następnym turnieju przeprowadzimy po prostu głosowanie wśród grających i zadecydujemy. Od razu mówię, że opcje biorę pod uwagę tylko dwie. Więc nie będziemy przyjmować nowych pomysłów.
    Co do jutrzejszej OMAHY, jeżeli frekwencja nie dopisze (tj będzie poniżej dotychczasowych) zmienimy ją na turniej HEADS UP oczywiście HOLDEM NL.
    POZDRWAIWAM I ZAPRASZAM DO GRY

  6. #16
    Dzisiejszy turniej OMAHY zostaje niestety odwołany. Powodem jest impreza w lokalu w którym gramy. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na PONIEDZIAŁEK.
    Co do rejestracji nie zgłosił się jeszcze nikt więc myślę, że zrezygnujemy z OMAHY na rzecz HEADS UP HOLDEM NL. O szczegółach poinformuję wkrótce.

    POZDRAWIAM

  7. #17
    Witam, dokonujemy małych zmian w naszych turniejach. Deep Stack zostaje przeniesiony na piątek, zaś w czwartki będziemy teraz rozgrywać HEADS UP. Jak wcześniej wspominałem w poniedziałek zagłosujemy w kwestii buy in-a. Wszelkie zmiany są zaznaczone w 1 poście.
    POZDRAWIAM

  8. #18
    przypominam zasady rejestracji
    do 17:00 w dzień turnieju GG 5188432, tel 796 638 352, lub tutaj na forum.
    A od 18:00 do 18:45 przyjmuje zapisy na miejscu (wita Stwosza 1, restauracja "FIRMA")

    POZDRO

  9. #19
    No to po poniedziałkowym turnieju. Znowu prawie same nowe twarze! Co cieszy oczywiście tym nas więcej tym lepiej. Zagłosowaliśmy tez w sprawie buy ina i przeforsowaliśmy pomysł NELSONA czyli 25/20/25. Grało 11 osób, 8 R i 3 A. Skończyliśmy około północy (wiele ludzi o to pyta). Miejsca:
    1 NELSON
    2 STACHU
    3 BUSHI
    4 DZIQ69
    5 ROBOT
    6 DZIERGII
    7 NOOBIS
    8 KRUSZON
    9 QUEQU
    10 WIENSI
    11 TIGRO

    Dzięki za przybycie i zapraszam na jutro na MARDI !!! POZDRO

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    Same bad beaty , ale fajnie się grało