Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Hia,

    Mam 100k, blindy 1500/3000 ante 300. Od 4 rak przy nowym stoliku. 120 ludzi zostalo, 80 w kasie.

    Otwieram 7100 UTG z 75s w pikach. SB bez readow z 120k sprawdza, reszta fold.

    Flop Ks9s5x, SB check, ja 9000, SB szybki call.

    Turn 7x, SB szybki check, ja szybki bet 20000, SB szybki call.

    River offsuit 6 SB szybki check.

    HERO value bet czy check?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Bez readów na SB raczej wybrałbym mniej ryzykowną opcję, czyli check behind. Czy dostaniemy call od gorszych rąk, jak Kx(mógłby wogóle jakiegoś króla tak rozegrać?), czy 9x na takim riverze? (btw. jaki bet size rozważałeś?) Na ostatniej ulicy zrobił ten szybki check natychmiast (<1s.?) po wyłożeniu ostatniej karty przez dealera?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Bet za jakies 30k i mysle ze Kx sprawdzi..

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    W puli leży około 78k, mamy 64k i jesteśmy kryci. Betuję za około 25k i calluję ewentualny reraise. Jeżeli gościu miał 89 i wyleciałem to wp sir.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cos sie nikt nie pali z komentarzami wiec opowiem co tam myslalem i co zrobilem na river.

    Raise PF z EP jest o tyle fajny w tej fazie, ze ludzie daja wiekszy respekt takiemu podbiciu i nie 3betuja light dlatego lubie czasem taka reke podbic wlasnie z EP.

    Flop super, obv bet z intencja stackowania. Po jego szybkim callu mam go na FD lub parze.

    Turn jeszcze lepszy, obv bet z intencja stackowania. Robie go szybko aby przeciwnika wprowadzic w blad ze niby chce go wyrzucic z rozdania. Po jego callu stawiam go juz raczej tylko na KQ i KJ, AK by 3betowal pre, Kx raczej by nie sprawdzal pf oop z SB. Z setem i 2p by juz tutaj CR bo stol sie robi zbyt drawowaty.

    River niby tricky ale tak naprawde jesli moj read poprawny to nie zmienia sily reki przeciwnika za to jest o tyle fajny ze moj ewentualny bet na river wyglada coraz bardziej blefowato bo rzadko kto 3barreluje tutaj AA czy AK. Czyli moja reke sie polaryzuje do monstera (8x, set) lub blefu.

    Wiem ze przeciwnik to wie dlatego szybko zagrywam za 30k (zeby mu zostawic 40k na gre) i dostaje jeszcze szybszy call od Kx (drugiej karty nie pokazal). Zdziwienie przeciwnika jest spore cos w stylu "wtf" . 3 rece potem oddaje wszystko na glupim blefie .

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    Bet za jakies 30k i mysle ze Kx sprawdzi..
    IMO bez sensu, zbyt mocno to wyglada

    ja tutaj gralbym na river shove po krotkim zastanowieniu. Repujemy w ten sposob albo seta, albo missed drawa/blef a wyglada to duzo slabiej niz taki vb

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Olor Zobacz posta
    IMO bez sensu, zbyt mocno to wyglada
    Tak ale w takim turnieju duzo ludzi bedzie wolalo nie sprawdzic za caly lub prawie caly stack a za pol stacka to co innego bo zostaje mu na gre. Ponadto on wie, ze 30k wyglada mocniej od AI, wiec tez, ze ja o tym wiem i dlatego wcale nie jest powiedziane, ze nie pomysli iz 30k tak naprawde jest slabsze niz AI.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    Tak ale w takim turnieju duzo ludzi bedzie wolalo nie sprawdzic za caly lub prawie caly stack a za pol stacka to co innego bo zostaje mu na gre. Ponadto on wie, ze 30k wyglada mocniej od AI, wiec tez, ze ja o tym wiem i dlatego wcale nie jest powiedziane, ze nie pomysli iz 30k tak naprawde jest slabsze niz AI.
    Jak ja to lubię

    Imo taki turnie może się właśnie charakteryzować tym, że często za pół puli sprawdzi bo mu zostanie jak coś a za cały stack nie mimo, że repujemy to samo(set/blef). Dlatego imo value bet rzeczywiście może być tutaj o wiele lepszy niż shove aczkolwiek to już imo zależy opd obserwacji rywala i readów bo obv obie opcję imo najlepsze. Ja tutaj na pewno nigdyu nie robię cb bo jest za dużo w betowaniu rivera.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    Jak ja to lubię

    Imo taki turnie może się właśnie charakteryzować tym, że często za pół puli sprawdzi bo mu zostanie jak coś a za cały stack nie mimo, że repujemy to samo(set/blef). Dlatego imo value bet rzeczywiście może być tutaj o wiele lepszy niż shove aczkolwiek to już imo zależy opd obserwacji rywala i readów bo obv obie opcję imo najlepsze. Ja tutaj na pewno nigdyu nie robię cb bo jest za dużo w betowaniu rivera.
    imo imo imo imo LOL

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Jakub W. Zobacz posta
    imo imo imo imo LOL
    imo jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz. A jak masz pisać idiotyzmy to tym bardziej lepiej jakbyś nic nie pisał.