Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Może być, ważne żeby było nano.
    No i postanowiłem, że lepiej zrobić 3 miejsca płatne, aby zapomoga trafiła do większej liczby graczy. 40$-20$-10$
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 07-12-2009 o 18:39

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez fafalo007 Zobacz posta
    Dobrym zagraniem było zagranie preflop i flop. Flopa nawet uważam za bardzo dobre !!
    No dla mnie bardzo slabe. Standarodowy cbet tam jest:]

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ok, fafalo ładnie, ale musisz wybrać którą analizę zgłaszasz do konkursu, a tą której nie wybierasz usuń ( http://forum.pokerzysta.pl/forum/631...ch-postow.html )

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Może być, ważne żeby było nano-mikro.
    Czyli zdecydowana większość tego forum kwalifikuje się do konkursu. Bo 0.5/1 to zdaje się jeszcze mikro.

    jdx

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Żeby nie było żadnych animozji to wyedytowałem, chociaż w pierwszym poście jest jasno napisane, jakie stawki się łapią.

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Jestem ciekaw czy Stanko wrzuci jakąś analizę ze swoich stawek - nl2

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja jestem ciekaw kto jest gorszy - Stanko czy nasz nowy Antystanko...

  8. #28
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Poker Stars $0.25/$0.50 Limit Hold'em - 9 players - View hand 412217
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Pre Flop: (1.4 SB) Hero is UTG with
    Hero raises, 6 folds, SB calls, BB calls

    Flop: (6 SB) (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets, SB calls, BB calls

    Turn: (4.5 BB) (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets, SB folds, BB calls

    River: (6.5 BB) (2 players)
    BB checks, Hero bets, BB raises, Hero calls
    Analiza zostanie przeprowadzona niestety bez statystyk, które w momencie rozegrania ręki mogły być przeze mnie wykorzystane, jednak chciałem przeanalizować rozdanie rozegrane jakiś czas temu, tak by zwrócić uwagę na ew. ewolucje mojej gry.

    Gra przeprowadzona została na stawkach .25/.5 fixed limit FR na PS. Jest to limit, na którym coraz częściej spotkać można średnich i dobrych graczy, a także, od czasu do czasu grindujące supernovy. Jest jednak na nim ciągle pełno fishy do ogrania

    Preflop
    Jesteśmy na możliwie najgorszej pozycji: UTG. Zwykle gra się z niej jedynie tzw. premium hands i średnie pary (jak 77) nie są najlepszą możliwą kartą, o jaką przeciwnicy mogą nas oceniać. Zwykle wg nich będziemy mieli co najmniej parę dziesiątek lub każde dwie figury lub asa. Daje nam to nieco przewagi, gdyż dla niskiego flopa będziemy mieli overparę, które przez nich może zostać zinterpretowane jako nietrafiony stół, a dla wysokiego stołu ciagle będziemy mieli okazje do semibluffu z poniekąd made hand. Oczywiście najlepszą sytuacją byłyby flop w stylu dwóch wysokich kart i siódemki. Dostajemy call od dwóch graczy. Na SB siedzi niejaki patriotrazor, a BB to ELBEBEC. Za PTR można stwierdzić, że obaj to wyjątkowo słabi gracze, co też mogło oddziaływać na ich statystyki - graczy luźnych i pasywnych.

    Flop
    K26 (dwa serca) to średni flop. Ciągle mamy drugą parę, jednak niepokojący jest król oraz potencjalny draw do flasha. Szczęśliwie, mamy teraz przewagę pozycji nad dwoma przeciwnikami i jesteśmy w najbardziej komfortowej sytuacji. Obaj gracze czekają więc cbet jest oczywisty. Przeciwko dwóm randomom jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji - mamy ~44% szans na zwycięstwo. Dodatkowo pasywność z ich strony informuje, że raczej żaden z nich nie ma króla ani dwóch kierów. Otrzymuje dwa sprawdzenia.

    Turn
    Szóstka jest jedną z najgorszych kart jakie mogły spaść. Wzmacnia ona parę szóśtek, którą do tej pory pokonywałem, a mogła uzasadniać pasywność na poprzednim stricie. Po dwóch checkach wykonuje beta z zamiarem spasować, po check/rasie ze strony któregkolwiek z nich. Calle pokazują słabość oponentów - ich zakres jest niemal identyczny: każda para do 99, Ax, JT+.

    River
    Ostatnia ulica wzamcnia moje siódemi - trzymam już drugiego fula. Prawdopodobieństwo karety jest niemal zerowe i spokojnie można je wykluczyć z racji pasywnego turna. Niepokojące mogą być wyższe pary dające przeciwnkowi mocniejszego fula. Otrzymuje jedno sprawdzenie.
    Ostatnio edytowane przez perfectto ; 07-12-2009 o 22:09

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Ja tam tematu nie widzialem. Cos do srody wyskrobie, a i inicjatywa zacna. I tez chetnie wymienie na trening

  10. #30
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    PokerStars Game #36387936406: Hold'em No Limit ($0.01/$0.02 USD) - 2009/12/08 0:49:59 CET [2009/12/07 18:49:59 ET]
    Table 'Hecuba' 6-max Seat #2 is the button
    Seat 1: MrBUK0 ($2 in chips)
    Seat 2: XRAP 22 ($1.38 in chips)
    Seat 3: stanko111 ($1.08 in chips)
    Seat 4: nonditjean ($5.42 in chips)
    Seat 5: lomasatleti ($1 in chips)
    Seat 6: LAT1990 ($1.90 in chips)
    stanko111: posts small blind $0.01
    nonditjean: posts big blind $0.02
    lomasatleti: posts big blind $0.02
    LAT1990: posts big blind $0.02
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to stanko111 [ ]
    lomasatleti: checks
    LAT1990: checks
    MrBUK0: folds
    XRAP 22: folds
    stanko111: raises $0.02 to $0.04
    nonditjean: calls $0.02
    lomasatleti: calls $0.02
    LAT1990: calls $0.02
    *** FLOP *** [ ]
    stanko111: bets $0.02
    nonditjean: folds
    lomasatleti: raises $0.02 to $0.04
    LAT1990: folds
    stanko111: raises $0.02 to $0.06
    lomasatleti: calls $0.02
    *** TURN *** [ ] []
    stanko111: bets $0.02
    lomasatleti: raises $0.30 to $0.32
    stanko111: raises $0.30 to $0.62
    lomasatleti: raises $0.28 to $0.90 and is all-in
    stanko111: calls $0.28
    *** RIVER *** [ ] []
    *** SHOW DOWN ***
    stanko111: shows [ ] (a full house, Sixes full of Queens)
    lomasatleti: shows [6s Qd] (a full house, Sixes full of Queens)
    stanko111 collected $0.99 from pot
    lomasatleti collected $0.99 from pot
    *** SUMMARY ***
    Total pot $2.08 | Rake $0.10
    Board [ ]
    Seat 1: MrBUK0 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 2: XRAP 22 (button) folded before Flop (didn't bet)
    Seat 3: stanko111 (small blind) showed [6d Qs] and won ($0.99) with a full house, Sixes full of Queens
    Seat 4: nonditjean (big blind) folded on the Flop
    Seat 5: lomasatleti showed [ ] and won ($0.99) with a full house, Sixes full of Queens
    Seat 6: LAT1990 folded on the Flop

    Preflop:

    Dużo dead money w pocie więc robie steal z sb. Moja ręka nie jest najmocniejsza ale dobrze gra postflop. Wszyscy dokładają

    Flop:

    Na flopie wychodzi 266, nie jest to idealny flop dla mnie, ale trafiłem tripsa więc robię niewielki bet żeby zobaczyć gdzie jestem. przeciwnik odpowiada reraisem co prawdopodobnie oznacza albo fulla 26, 22, albo totlany blef. Próbuję dowiedzieć się gdzie jestem i raisuje go, on robi insta call.

    Turn:

    Turn fatalny, jeśli miał 55 to mógł właśnie trafić 5 i jestem w dupie. Mimo to zagrywam starając się reprezentować karetę żeby wyrzucił swojego fulla. Niestety dostaję raise i sam próbuję desperackiego blefu i wrzucam żetony, niestety dostaję call. Na szczęście na river spada Q dająca mi fulla i splituję pota.



    wygram?