Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708

    Witamy!

    Zakładam temat, który posłuży mam nadzieję dopracowaniu lig odbywających się w Rising Sun. Mamy na to cały miesiąc ponieważ nowe ligi zaczną się na początku stycznia.

    Jestem w trakcie rozmów z firmą Unibet w kwestii nagród, ale o tym później.

    Najpierw może kilka słów ode Mnie - taki zarys ogólny lig w mojej opinii :

    Small League :

    - 10 turniejów + finał Masters
    - wpisowe 50 - 38 pula - 6 masters / 1 nagrody / 5 organizacja
    - urozmaicona formuła turniejów - freezouty fr i sh, rebuy, terminator, deep
    - blindy 20/25 min , stack 7/8 tys standard
    - do mastersa 8 z 10 wyników
    - punktacja taka jak obecnie

    High League :

    - 10 turniejów + finał Masters
    - wpisowe 100-300 w zaleznosci od turnieju
    - urozmaicona formuła turniejów - freezouty fr i sh, rebuye, deepy
    - blindy 25/30 min , stack 7 tys standard
    - do mastersa 8 z 10 wyników
    - punktacja taka jak obecnie

    Co sądzicie ?

    Liczę na opinie wszystkich osób, które planują brać udział w kolejnych ligach. Jeśli chcielibyście jakiś zmian, proszę napiszcie o tym, a może odpowiada wam dokładnie taka formuła jak w tym sezonie ? Podzielcie się proszę uwagami.

    Pozdr
    Reb

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Mi to akurat nie przeszkadza ale na smallu nie wiem czy rebuy to dobry pomysł. Ale za takim urozmaiceniem jestem jak najbardziej za

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    [center]

    High League :

    - 10 turniejów + finał Masters
    - wpisowe 100-300 w zaleznosci od turnieju
    - urozmaicona formuła turniejów - freezouty fr i sh, rebuye, deepy
    - blindy 25/30 min , stack 7 tys standard
    - do mastersa 8 z 10 wyników
    - punktacja taka jak obecnie



    Pozdr
    Reb
    To moze taka Liga " misz masz "

    1. Freez 300 st 15k
    2. 6 max 220 st 15k
    3. Rebuy 100 1r 1a 8k+
    4. Heads up 220 4k
    5. Freez deep st 300 25k / start np 2h wczesniej /
    6. Unl rebuy 110 st 8k+
    7. 6 max deep 280 25k+
    8. 4 max 15k 220
    9. Rebuy 200 1r 1a 10k+
    10. Terminator 220 + 80B

    2 sie nie licza wiec kazdy sobie moze wybrac co mu lezy najmniej


  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Ja ze swojej strony jestem przeciw wprowadzaniu rebuyow i innych wynalazkow, gdyz to ma byc z zalozenia mala liga a przy rebuyu i addonie robi sie 150 zl...

    Ogolnie podwyzka do 50zl moze byc, ale poza tym zostawic jak bylo, bo bylo bardzo dobrze.

    Co do shorthanded tez jestem przeciw, kazdy sie zgodzi, ze to ma byc liga dla slabszych graczy, a kazdy sie zgodzi, ze jednak full ring jest "latwiejszy" do przyswojenia.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    BTW tak jakby kto nie skumal pisalem o HIGH

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    no wszyscy wiemy że jesteś pro i na mała lige chodzisz raz na sezon
    Pozdr
    berti09

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    z Moich wrazen po jednym turnieju ktory zagralem w lidze high -
    Struktura dosc mile mnie zaskoczyla, 30 min blindy w pozniejszych etapach dawaly sporo gry, z tym ze ja gralem akurat w unlimited rebuy wiec stacki tez byly raczej wieksze niz zwykle..
    Sam najchetniej widzialbym lige 6-max, albo jak najwiecej takich turniejow, ale podejrzewam ze to nie przejdzie, rozumiem ze niektorzy wola grac NitRingi :P z kolei propzycja Tekiego - taka urozmaicona liga tez jest ciekawa, z tymze nie wiem jak zorganizowac na tych kilku stolach turniej HU :P (sorry Teki wiem ze taki bys najchetniej zagral )
    Natomiast uwaga taka - gdybysmy grali freezouty to stack 7k to zdecydowanie za malo, od 15k mozemy zaczynac tak jak napisal Teki IMHO..

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez Scoker Zobacz posta
    Ja ze swojej strony jestem przeciw wprowadzaniu rebuyow i innych wynalazkow, gdyz to ma byc z zalozenia mala liga a przy rebuyu i addonie robi sie 150 zl...

    Ogolnie podwyzka do 50zl moze byc, ale poza tym zostawic jak bylo, bo bylo bardzo dobrze.

    Co do shorthanded tez jestem przeciw, kazdy sie zgodzi, ze to ma byc liga dla slabszych graczy, a kazdy sie zgodzi, ze jednak full ring jest "latwiejszy" do przyswojenia.
    A ja jestem za jak najwieksza iloscia SH :P

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    z tymze nie wiem jak zorganizowac na tych kilku stolach turniej HU :P (sorry Teki wiem ze taki bys najchetniej zagral )
    Hmm proste .... mamy 6 stolow ........ stoly sa na tyle duze ze mozemy grac po 2 pary na 1 stole ..../ diler na brzegu 2 osoby na przeciwko / daje to nam na 4 zawodnikow na 1 stole * 6 co daje max 24 osoby komfortowej gry ........ wiekszy problem jest z dilerami ... przy takiej konfiguracji diluje na poczatku ....12 osob ....ale to by sie zatrudnilo chlopakow ze small stakes i dalo po dyszce za meczyk i strzalka ....

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    ale to by sie zatrudnilo chlopakow ze small stakes i dalo po dyszce za meczyk i strzalka ....
    Brawo Teki...Szczerze to jesteś jedną z ostatnich osób, które mógłbym posądzić o taki wpis... Widze że szacunek szanownych PANÓW z HIGH LEAUGE do graczy ligi niższej jest ogromny.
    Jak dla mnie to żałosne. Jasne każdy ze smalla nie śpi po nocach i bo nie może się doczekać by mógł spełnić swoje marzenie i przyjść wam rozdawać. No ładnie....

    Z moich osobistych obserwacji i to już nie do Ciebie ale ogólnie do graczy High zastanówcie się jak traktujecie graczy ze small. Na ostatnim turnieju High przed mastersem był Proz(jest to tylko i wyłącznie moja opinia),którego część graczy traktowała jak by był kimś gorszym i czasami prześmiewczo komentowała jak gra. Jeżeli tak chcecie zachęcać graczy ze small by grali z Wami to powodzenia.