Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    I jak grac na początku, zaczynac od tight/agressive czy cos innego.
    Styl gry musisz dopasować do swoich naturalnych predyspozycji/charakteru i wtedy będziesz osiągał optymalne wyniki. Nikt ci nie powie jak, sam musisz to odkryć.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Powoli zaczynam łapac coraz więcej rzeczy. nawet zostałem raz chip leaderem :P i powoli odbudowuje bankroll który straciłem.

    Miło się zaskoczyłem szybką odpowiedzią supportu Unibet i teraz wiem, ze chyba dobrze wybrałem, bardziej lokalny pokerrom.

    Pierwszy dzień moich zmagań na cash games:

    - wpłaciłem 200 zł co dało około 44 euro.
    - gram narazie na mini stawkach 0,02/0,04 NL HOLDEM
    - jestem na minus, ale bawie się niezle.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    Miło się zaskoczyłem szybką odpowiedzią supportu Unibet i teraz wiem, ze chyba dobrze wybrałem, bardziej lokalny pokerrom.
    W pokera nie gra sie dla "lokalnosci" a dla pieniedzy

    W wielu miejscach masz live chat gdzie 24h/dobe jest ktos kto odpowiada Ci od razu na pytania

    powodzenia w grze - czytaj, ucz sie, rob postepy i badz cierpliwy

    Kejsper

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    głównie zalezy mi na nauce czytania przeciwników
    Tego cię żadna książka nie nauczy. Po prostu musisz obserwować jak grają przeciwnicy - jak często dorzucają się do puli, czy grają agresywnie czy pasywnie, często blefują, czy są "tricky" (a więc ich zagrania nie zawsze reprezentują ich rękę - np. z mocnym układem grają check-call, a ze słabymi blefują) czy straightforward (odwrotność powyższego - "szybkie" rozgrywanie mocnych układów, a nie inwestowanie zbyt wiele w pulę ze słabymi; nawiasem mówiąc, zazwyczaj właśnie tak się powinno grać, zwłaszcza na mikrostawkach). Za każdym razem, kiedy ktoś pokaże na showdownie jakąś rękę, staraj się przypomnieć sobie jak ją rozegrał od początku do końca. Rób notki, kiedy tylko zauważysz coś odbiegającego od normy.
    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    Czy polecacie mini stawki czy cos wyższego zeby zacząc. I jak grac na początku, zaczynac od tight/agressive czy cos innego.
    Poszukaj na forum wątku o systemie "na tłuka" - dla początkujących na mikrostawki jest w sam raz. W skrócie: rozgrywasz tylko mocne układy i gdy tylko trafisz najwyższą parę z dobrym kickerem lub wyżej - betujesz ile wlezie.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez Dunkleosteus Zobacz posta
    ja się z tych linków zarejestrowałem i otrzymałem jedynie first deposit bonus
    MEGA LOL

    Rejestrowałeś się poprzez np PokerSavvy i nie dostałeś hasju od nich za wyrobienie punktów??
    Coś mi się nie chce wierzyć

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Mam kolejne pytanko, gdyż udało mi się dostac bonus 100 euro na unibet, tylko zeby dostac pieniądze muszę zbierac punkty vip.

    1) po zdobyciu 90 punktów VIP => 10 euro,

    2) po zdobyciu 850 punktów VIP => 40 euro,

    3) po zdobyciu 2000 punktów VIP => 50 euro

    muszę to zebrac w 1 miesiąc.
    I teraz moje pytanie, czy ktos ma doswiadczenie z tymi punktami, i czy przy 30 euro na koncie, mam wogóle szanse to aktywowac.

  7. #17
    Nie chce Cie martwic ale 95% ludzi majacych 30 euro nie rozgrywa nawet 10k rak bo wczesniej konczy im sie kasa. No chyba ze zachowasz dyscypline bedziesz gral z pozycji tylko dobre uklady i nie pakowal sie w marginalne rozdania, ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze poczatkujacy gracz moze cos takiego dokonac.

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Wczorajszy dzień już poszedł nieco lepiej. z 30 euro udało mi się wrócic do początkowej wartosci 46 więc się ciesze. Ale mimo rozgrywanych rąk punkty vip jakos mi nie lecą. Byc może gram na zbyt niskich stawkach (0,02/0,04 eurocentów)

    narazie kierunek jaki obrałem to granie mocnych układów, oraz słabszych gdy mam dobrą pozycję, oraz sprawdzenie tanim kosztem flopa, ze względu na to ze gram na mikrostawki i zobaczenie flopa nawet przy gorszych kartach wydaje mi się rozsądne.

    Rozważam przejscie na wyższe stawki 0,05/0,10. Czy bedzie to dobre posuniecie dla poczatkującego? Czy pozostac jeszcze na najniższych stawkach.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    Rozważam przejscie na wyższe stawki 0,05/0,10. Czy bedzie to dobre posuniecie dla poczatkującego? Czy pozostac jeszcze na najniższych stawkach.


    oto jak powinienes zarzadzac pieniedzmi mniej wiecej w skrocie

    jak nie rozumiesz "rysunku" to daj znac wytlumacze

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Nie rozumiem jedynie co oznacza np NL2, tzn rozumiem, ze no limit, ale to 2 to jest wartosc bb czy cos innego?