Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Witam wszystkich(pierwszy post więc wypada)

    Jestem świeżakiem w świecie pokera i od kilku dni zacząłem grac online oraz live w gronie znajomych. Jednak poker bardzo wciąga stąd, chciałbym zadac kilka nurtujących pytań oraz otrzymac porad.

    1) założyłem konta na PokerStars, FullTilltPoker oraz Unibet, jednak zdecydowałem grac na unibecie(cash) ze względu na bardziej lokalne towarzystwo. I teraz pytanko dla graczy którzy graja na unibecie. Czy jest to dobry i solidny pokerroom(własnie na dniach zamierzam wpłacic pieniądze, i chce byc pewien ze dobrze wybieram.) Czy na Unibecie dostaję jakis bonus za 1 wpłatę. Jest ntam niby jakas reklama ze E100 POKER BONUS, ale zadnych dalszych informacji o tej promocji.

    2) Książka do nauki pokera. Słyszalem o dobrych książkach ( Harrington on Holdem, SuperSystem) ale co wybrac na początek do nauki(głównie zalezy mi na nauce czytania przeciwników, wyliczania, strategiach) Książka to wydatek, kilkudziesięciu złotych, więc na początek chciałbym wybrac trafnie.

    3) Żetony do gry live. Chce również kupic zestaw profesjonalnych żetonów do gry(takie jakimi gra się w kasynach) jak je wybrac i jak nie kupic podróbki z allegro.

    Może macie jakies rady dla początkujacego, jak uczyc się dobrej gry w pokera efektywnie?

    To na razie tyle. Dzięki za odpowiedzi.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Esseti z SC ?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Nie

  4. #4
    wprawdzie też jestem początkujący ale jestem pewien na 100%, że każda książka wydawnictwa 2+2 jest godna polecenia. jestem również pewien, że powinieneś omijać szerokim łukiem książkę Phila Hellmutha, który jest świetnym graczem a beznadziejnym autorem. zależy jeszcze co chcesz grać - jeśli turnieje sit and go, to dobra jest książka Collina Moshmana, jeśli duże turnieje to Harrington, jeśli keszówki fixed limit to "Small stakes holdem" Millera itd. Super System jest chyba troszkę przereklamowany, przynajmniej takie mam odczucie po lekturze tej książki.
    Ostatnio edytowane przez Dunkleosteus ; 02-12-2009 o 17:47

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    esseti jak jesteś początkujący, to ogarnij stronę: Poker Kickback Bonus Comparison and VIP Loyalty Bonus Programs

    Ta strona i powiązane z nią :PokerSource, Ragalos, PokerSavvy i Boogster dają ci dodatkową kasę, za zarejestrowanie się z ich linków, czyli dostajesz podwójny bonus tj. first deposit i bonus z kickbacka.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    Witam wszystkich(pierwszy post więc wypada)
    hej


    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    1) założyłem konta na PokerStars, FullTilltPoker oraz Unibet
    1) nie zakladaj kont na wszystkich platformach jakie sa mozliwe bo pozniej tego bedziesz zalowal. Na FTP prawdopodobnie straciles szanse na rake back, na PS mogles miec dodatkowy bonus (tzw kickback).
    2) Unibet to porzadna firma
    3) Na poczatek polecam robienie wlasnie kickbackow (tak jakby 2 bonusy w cenie jednego) dzieki temu straty, ktore bedziesz ponosil beda pokrywaly dobre bonusy. Poza tym bedziesz mial okazje poznac software poszczegolnych firm i w przyszlosci wybrac Tobie najlepiej pasujaca opcje. Unibet na poczatek wydaje sie byc raczej zla decyzja.

    Cytat Zamieszczone przez esseti Zobacz posta
    2) Książka do nauki pokera.
    Daj sobie spokoj z ksiazka. Szkoda pieniedzy na tym etapie gry kiedy kazda porada wnosi bardzo duzo do Twojej gry. Poczytaj artykuly na polskich stronach pokerowych, czytaj regularnie forum No i polecam serie:

    ****Concept of the Week" Schedule and Table of Contents**** - Micro Stakes Full Ring Games - Micro Stakes Poker Strategy Forum

    a takze cos takiego znalazlem:

    *** A Complete Guide to Beating the Micros *** - Micro Stakes Full Ring Games - Micro Stakes Poker Strategy Forum

    Jak juz bedziesz sie czul troche lepiej na stolach, podstawy bedziesz mial opanowane to proponuje wykupic abonament w serwisie szkoleniowym - filmiki duzo szybciej, duzo wiecej dadza Ci na samym poczatku niz ksiazki.

    pozdr
    Kejsper

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Jeśli chodzi o książki to obecnie książki stają się coraz bardziej wyspecjalizowane więc musisz się najpierw zdecydować co dokładnie chcesz grać. Ja ostatnio pracuję nad moim HU i przeczytałem Collin Moshman i warto było. Generalnie powinieneś najpierw trochę pograć zanim zabierzesz się do czytania. Na początek może SuperSystem jest OK.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    1) Wszystkie powyższe pokerromy są wiarygodne
    2) HoH i Supersytem to jest klasyka książek pokerowych. Sam się kiedyś na nich uczyłem i uważam , że były b. pomocne.Ale wydaje mi się, że teraz możesz zaoszczędzić nie kupując żadnej z nich. Po prostu w necie znajdziesz za darmo na sprawdzonych stronach pokerowych, w dodatku po polsku, wszystkie pomocne informacje do wygrywania.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    21
    Dzieki za odpowiedzi

    zarejestrowałem się w tych dwuch ze względu na popularnośc(pokerstars, ftp) oraz gwiazdy jakie tam praktykują, ale jeżeli chodzi o sam system to chyba ten na unibecie najbardziej mi podpasował i własnie mam zamiar wpłacic tam pieniądze. Teraz tylko kwestia tych kickerbacków, czy uda mi sie jeszcze coś więcej wyciągnąc z unibetu, mimo ze już się tam zalogowałem?

    =====EDIT====

    wpłaciłem własnie 200 zł na unibet co dało mi jakies 44 euro. narazie nie dostałęm zadnego bonusu, ale napisałem unibetowi z zapytaniem, czy jest jakis mozliwy juz po rejestracji.

    teraz mam pewne pytanie. zaczałem grac na mini stawkach aby sie zapoznac z grami cash, ale kilka euro juz przegrałem(chyba zbyt agresywnie grałem). Czy polecacie mini stawki czy cos wyższego zeby zacząc. I jak grac na początku, zaczynac od tight/agressive czy cos innego.
    Ostatnio edytowane przez esseti ; 03-12-2009 o 18:13

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    esseti jak jesteś początkujący, to ogarnij stronę: Poker Kickback Bonus Comparison and VIP Loyalty Bonus Programs

    Ta strona i powiązane z nią :PokerSource, Ragalos, PokerSavvy i Boogster dają ci dodatkową kasę, za zarejestrowanie się z ich linków, czyli dostajesz podwójny bonus tj. first deposit i bonus z kickbacka.
    ja się z tych linków zarejestrowałem i otrzymałem jedynie first deposit bonus