Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 191
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Bede na 100 procent i proszę mnie zapisać Mogę się spoźnić / Konrad

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Dobra jestem dzisiaj na bank , Gruda sam jestes gejem

  3. #63
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No a nie mowilem..

  4. #64
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No to nam PALA wczoraj poszalala ,co prawda przyfarcil ze mna mialem tripsa po flopie PALA open krystynka zrobila mu strita ja jeszcze mialem mozliwosci wiec nie moglem zrzucici i sie nam ROBERCIK podwoil solidnie a w rezultacie wygral kolejke ligowa.przynajmniej nie zmarnowal moich czipsow .Komentarzy ikrzykow nie bylo konca wszedzie pelno ROBERTA i na koniec stwierdzil,ze frezouty trzeba zrobic po100pkt. bo wygrana 530pkt. to lekka zieja.LOL

  5. #65
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    29
    A właśnie sobie przypomniałem czym sugerowałem sie sprawdzajac all-ina z K2, przy Pały malym stacku. Uznałem, ze jezeli klamie, to moj Krol moze byc dobry, a jezeli ma Asa to jest duza szansa ze nie z Krolem, czyli bede mial dwie zywe karty, czyli jakies 40%. No a ewentualna przegrana w tamtym rozdaniu nie robiła duzo wiekszej roznicy, bo i tak mialem przewage 30%-70% w zetonach. Teraz bogatszy o 2 godziny gry w HU tego bym nie zrobil, ale wtedy gdy jeszcze nie wiedzialem do konca jak grasz to wydawalo mi sie to rozsadne.

  6. #66
    Na Prawobrzeżu śnieg pozsuwał się z dachów - tak się Robercik darł przez godzine po wygranej

  7. #67
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Jak mogliscie dac temu fishowi wygrac

    Colo klasyfikacja pls

  8. #68
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    CoLO spioszku.... wczoraj PALA mowila ,ze nalezy Ci sie prezent za wzorowa organizacje ligi wiec nie popsuj tego prosze...

  9. #69
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Mateusz dostales wiadomosc na priv...?

  10. #70
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432


    chcialbym rowniez prosic osoby biorace udzial w turniejach aby zglaszaly sie po odpadnieciu z turnieju do mnie. rozumiem ze nie kazdy zamierza walczyc o mastersa i nie interesuje go klasyfikacja, jednak pozwala to na latwiejsza organizacje i na wiecej czasu na gre dla mnie jako ze nie musze co 5 min sprawdzac czy juz przypadkiem nie powinnismy laczyc stolow
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 14-01-2010 o 07:36