Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 191
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    przemek napisz mi prosze swojego nicka na stolach na unibecie cobym mogl wyniki zglosic aby kase przeslali
    a dominiki z unibetu nie ma online do 4tego stycznia
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 16-12-2009 o 20:14

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432

    wyniki z pozdrowieniami dla tottiego


    ok a teraz powaznie, kto jest za tym zeby grac 4tego stycznia? bo jest opcja zebysmy zaczeli dopiero 11stego coby poprawic frekwencje. pisac za - przeciw.
    prosil bym rowniez osoby ktore nie przychodza aby otwarcie (lub w wiadomosci prywatnej) napisaly co sklania je do omijania ligi, zalezy nam na duzej ilosci osob grajacych totez wszelkie sugestie sa mile widziane
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 22-12-2009 o 14:12

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    6
    Siemka
    CoLo, mała poprawka do wyników kolejki: Sławek odpadł po ambiencie, a Marcin przed złączeniem stolików, więc zamień imiona
    Ja raczej będę mógł być 4 stycznia na lidze.
    P.S. Chciałem przeprosić wszystkich graczy (a w szczególności Pałę i Kobolda) za moje "5 żyć", które pozwoliły mi zająć wczoraj 4 miejsce oraz postulować o zakaz puszczania meczów Romy podczas turniejów - myślę, że poparcie Ambienta już mam Gratulacje dla pierwszej trójki. Totti, czyżby podczas hands up wyłączyli tv?
    Wesołych świąt i do zobaczki w syczniu!

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Tak btw. Wesolych swiat

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez CoLO Zobacz posta
    prosil bym rowniez osoby ktore nie przychodza aby otwarcie (lub w wiadomosci prywatnej) napisaly co sklania je do omijania ligi, zalezy nam na duzej ilosci osob grajacych totez wszelkie sugestie sa mile widziane
    mi nie odpowiada miejscowka raz ze kiepsko mi sie tam gra a dwa za daleko obecnie nie dysponuje samochodem jak bym mial odpasc w okolicach godziny 11-12 to byl by spory problem z powrotem do domu a taksowka z da vinci kosztuje 40 zetow masakra
    Ostatnio edytowane przez Devs ; 22-12-2009 o 17:30

  6. #16
    Devsik zrozumiem studentów...ale Cibie nie Ty sponsor paru zespołów piłkarskich,biznesmen i takie śmieszne tłumaczonko...może wprowadzimy freelolki albo obnizymy poziom ligi to wpadniesz

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    to fakt devsik , ale prawda jest taka ze nie jestes na tym turnieju sam a to znaczy ze nie tylko Ty bedziesz odpadal i ktos zawsze Cie podrzuci blizej jak nie pod dom samemu wracajac autem. ew. zrzutka na takse tez jest przeciez opcja.

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez CoLO Zobacz posta

    freezout double chance - turniej texas hold'em, gracze wkupuja sie do turnieju jednorazowo a po utracie zetonow maja mozliwosc jednorazowego dokupienia nowych zetonow
    To jest raczej one rebuy niż double chance

    Double Chance - połowę żetonów dostajesz przy starcie, drugą połowę dostajesz do końca fazy rebuy jeśli stracisz wszystkie żetony lub jako addona po fazie rebuy

    Poker Tournaments Guide | WSOP | WPT | EPT

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez CoLO Zobacz posta
    to fakt devsik , ale prawda jest taka ze nie jestes na tym turnieju sam a to znaczy ze nie tylko Ty bedziesz odpadal i ktos zawsze Cie podrzuci blizej jak nie pod dom samemu wracajac autem. ew. zrzutka na takse tez jest przeciez opcja.
    No fakt obaliliscie ten argument to poprostu zostanmy przy tym ze mi miejscowka nie lezy

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    29
    Ja nie przyejzdzam bo troche zmeczylem sie ciaglymi dojazdami do Szczecina. Po za tym dawno nie bylo grudy, a od niego mozna bylo sie czegos nauczyc. W przeciwienstwie do paly nie ukrywal swoich kart i zyczliwie tlumaczyl co zle zrobilem itp. A nie ukrywam ze jako poczatkujacy gracz przychodzilem tam duzo sie uczyc. I chyba troche sie nauczylem. W kazdym razie na razie wystarcza na ogrywanie fishow ze Swinoujscia