Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 99
  1. #51
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Mam propozycję. Może wprowadzimy taką zasadę. Za każdym razem jak odpadnie gracz, pozostali przy stołach muszą wypic 50g lub 1 piwo. Myślę że przyspieszy to akcję, a już na pewno heads-up będzie baaaardzo interesujący

  2. #52
    i tak Ci Lego w fula nie uwierzy :P

  3. #53
    Pasqd - zdajesz sobie sprawę, że jak nas zagra powiedzmy 20tu, to finałowy stolik będziemy grać na wytrzeźwiałce ?
    A jest ktoś jeszcze chętny z Wrocławia, lub po drodze do Jeleniej do wyjazdu?

    PS. Pasqd - Wykrzykniki prezentują się znacznie lepiej

  4. #54
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    To jest w sobotę?
    To ja mógłbym w sumie pojechać.
    Odezwij się Gregor na gg do mnie(6613054) najlepiej.

  5. #55
    Jestem za alkopokerem, zdecydowanie lepiej pije niz gram.

  6. #56
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez shabovy Zobacz posta
    Jestem za alkopokerem, zdecydowanie lepiej pije niz gram.
    Ha, to jednego chętnego już mam. Myślę, że w niedalekiej przyszłości trzeba będzie usiąść do takiego alko-sita, powiedzmy na 10 osób.

    Właśnie oglądałem skoki narciarskie i wpadłem na pomysł następnej innowacji. Mianowicie każdy odpadający otrzymuje od pozostałych noty za styl (oczywiście styl odpadnięcia)i do finałowego zapraszany jest "lucky loser".
    Pracuję nad dalszymi udoskonaleniami...

  7. #57
    Ale co oceniasz w stylu? Moc pier.. w stół po ostatnim rozdaniu, czy sposób w jaki wyrzucasz karty?? Oj Pasqd Pasqd - za dużo masz czasu

  8. #58
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez Gregor. Zobacz posta
    Moc pier.. w stół po ostatnim rozdaniu
    myślę, że to mogłoby byc jedno z najważniejszych kryteriów tej oceny

  9. #59
    Telefon mi wysiadł, straciłem numer do Gregora a mamy jutro razem jechać do Jeleniej. Jeśli wejdziesz na forum albo ktoś ma do niego numer to proszę żeby jak najszybciej mi go wysłał na 604 190 376.

    Z góry dzięki

  10. #60
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    kiedy w koncu jest ten tur i jaki BI i ilu ludzi na dzis zapisanych na 100%?