Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 99
  1. #81
    "Nadział się" ?

  2. #82
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177

    No właśnie na tym dowcip polegał

  3. #83
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    14
    a moze by tak cashyka dla odmiany????

  4. #84
    Cytat Zamieszczone przez luckyHUMEK Zobacz posta
    a moze by tak cashyka dla odmiany????
    mówisz tak , jakby Ci te freezouty już zbrzydły

  5. #85
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    27
    Humor zawsze pierwszy porusza temat grania, a potem nie przychodzi tylko jezdzi na jakies czeskie cipki hahahha

  6. #86
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Humor, a masz miejscówkę? U Serka w 8-9 osób to lipa. Jak masz miejsce do grania, to możemy coś zmotac. Piątek? 20?

  7. #87
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    14
    rozkrecalem zeby cos sie ruszylo 1 raz zrobiliscie sobote a juz sie umowilem wczesniej , ostatnim razem wyjechalem ale nie na czeskie bo zabralem polke bo mozna sie lepiej dogadac hihih a jednego mnie jak zabraknie to tez tragedii nie widze...z miejscowka troche gorzej bo zimno ciezko bedzie mi nagrzac pomieszczenia a mysle ze serek nie odmowi bo sam pewnie pogra na ten piatek moge byc 100% nie mam planow bo jestem chory dzialaj paszczak bo sie liga rozwali a szkoda wiecej reklamy mysle moze zrobmy na naszej klasie konto z liga jeleniogorska ci co sa sie zapisza i tak sie moze polapie kogos jeszcze z jelonki i okolic kto gr a

  8. #88
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Jelenia Góra
    Posty
    23
    Przecież masz tam 2,2m wysokości a caly kiosk ma max 30mkw no niech bedzie 50. Masz ten piecyk na nafte Lego skołował drugi 2L nafty starczylo na 12h. Na Grunwaldzkiej o 3 rano siedziałem jeszcze w szaliku bo całe ciepło szło do góry. Mogłeś napisać że masz tam hodowle ślimaka afrykańskiego czy coś a nie że trudno to ogrzać. Ale pomysł z naszą klasą może być niezły,tylko nie zapomnijcie o tym forum bo nie każdy bawi się w kolekcjonowanie znajomych
    pzdr

  9. #89
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    To gramy jutro czy nie?

  10. #90
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Jedzie ktoś ze mną do wrocka dzisiaj? Bo w Jeleniej chyba nic nie zmotamy, no a jak tu w piątek nie pograc???