Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Draw

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam

    Jak gracie takie rece na 50-200nl.

    UTG+1 raise to 3.5BB hero na btn 3bet do 9.5BB z

    Flop

    Utg+1 check my cb do 14.5BB i UTG+1 re raise do 40BB.



    Co gdy odwrotnie to my podbjamy pre flop i dostajem reraise od SB i po naszym callu widzimy taki flop.

    Ogolnie chodzi mi o draw do koloru ze zlapana juz para, albo o combo drawy(do strita i do koloru). Czy dazycie do all in na flopie czy raczej gracie pasywnie.
    Jezeli akcja rozwinela sie po 3becie to raczej ciezko to pasywmnie zagrac, ale co gdy w puli jest np tylko 8BB.
    Wszystkie akcje dotycza sytuacji gdy mam ok 100BB a przeciwnik staty 20/18, albo nieznany.

    Ja zawsze gram to agresywnie i nie jestem co do konca przekonany o takim rozwiazaniu.

    Z gory dzieki za pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    W podanej sytuacji zawsze push. W innych sytuacjach, zaleznie od pozycji, oop - zawsze agresywnie i dąże do ai, a ip - zaleznie od konkretnego villaina, najczęsciej też agresywnie, ale są sytuacje w których zagram to pasywniej. W 3bet potach zawsze agresywnie, niezaleznie od pozycji, bo za duzo pieniedzy lezy juz w pocie i nie chce tracic equity na kolejnych streetach. Patrze z perspektywy nl100 takze na temat nl200 nie moge sie wypowiedziec, pzdr

    ps. wiem ze to nie meritum tematu ale 3betuje wiecej, tak z 12-13bb