Zobacz wyniki ankiety: Dzika karta - wymagana ilosc turniejów

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 2 turnieje

    4 12.50%
  • 3 turnieje

    2 6.25%
  • 4 turnieje

    19 59.38%
  • uwazam ze w ogole nie powinno byc dzikich kart

    7 21.88%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam

    otwieram nowy temat dotyczący 6 już sezonu ligi EPG
    na początek podstawowe info

    gramy co środę o 18:45 (!!) w restauracji FIRMA (Wita Stwosza 1 -róg placu Miarki).
    Wpisowe 70zł double chance ( 1 rebuy możliwy w ciągu 4 leveli startowych czli 80 minut od rozpoczecia turnieju).
    Stack początkowy 6000 zetonow , rebuy takze 6000, blindy 20minutowe
    Turnieje prowadzę ja oraz okazyjnie Korzeń lub Roman w wypadku gdybym nie mogl byc obecny.
    Zapisy na forum , gg 5967754 lub telefonicznie 781231122
    Liga trwa 10 turniejow i konczy sie finalowym Mastersem. Powinnismy zakonczyc sezon pod koniec lutego.

    tyle gwoli informacji
    teraz zmiany
    najwazniejsza: turniej zaczynamy o 18:45 - tak aby kazdy mogl spokojnie zwlaszcza zima dostac sie na czas - o spoznieniach prosze mnie informowac telefonicznie. Ja i tak zostawiam 1-3 stacki na late registration do konca 4 levelu.

    punktacja bedzie zmieniona - jak tylko otrzymam plik i szczegoly jak bedzie liczona podam do wiadomosci


    sponsor: Unibet na tych samych warunkach co w zeszłym sezonie (50-30-20 co tydzien i 500 do finalu)

    rebuy: tu zmiana - rebuy bedzie mogl dokonac kazdy kto straci wszystkie swoje zetony do konca 4 levelu oraz ten kto rebuya w ciagu 4 leveli nie wzial takze moze go dokonac - na przerwie po fazie rebuy (zamienia go w addona po prostu)

    strona online: LIGA TEXAS HOLD'EM lub Mikołów Poker League - info podam po 1 turnieju na ktorej bede wrzucal wyniki - kwestia tech dogadania z Romanem i Tomkiem

    to tyle mamm nadzieje ze frekwencja dopisze i bedziemy sie dalej dobrze bawic
    planowane sa tez w firmie satelitki oczywiscie jak bedziemy wiedziec jak to bedzie wygladac oraz 13.12 turniej druzynowy

    do srody zatem

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Jestem za wprowadzenie zmiany w kwestii dzikiej karty. Uwazam iz aby dostac sie do mastersa z dzika karta dana osoba powinna rozegrac min. 4 z 10 turniejow a nie jak dotad 3.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    umiescilem w tej sprawie na twoj wniosek ankiete
    mozna glosowac przez kilkanascie dni
    wynik i zatwierdzenie przed 3 turniejem ligowym

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Jak dla mnie powinno być 5 turniejów wymaganych do mastersa ale zagłosowałem za 4 w ankiecie. Opcje z Rebuy'em na plus.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    moze moj głos nie jest zbyt istotny poniewaz 2 ostatnie sezony z powodu braku czasu odpuscilem. ten sezon mam zamiar juz rozegrac w calosci... wiec: uwazam tak jak roman ze nawet 5 turniejow minimum dla dziekiej karty a jesli chodzi o rebuye popieram palo. taki manewr spowoduje ze po 4 levelu w grze bedzie wiecej zetonow wiec turniej bedzie mniej turbo. pozdrawiam i dozobaczenia w srode, p.s palo mozesz mnie od razu zapisac

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    silesia
    Posty
    84
    zmiany jak najbarzdiej na plus... Szkoda tylko ze addon nie moglby byc wiekszy, ale sam nie wiem jakby to mozna inaczej rozwiazac takze popieram

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    może by wprowadzić 1 turniej w omahe HI a tak to popieram nie trzeba bedzie walic olków jak sie ma 2500 stack przed przerwą

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a propos omahy - ja zawsze chetnie - mozemy go wprowadzic jako turniej dodatkowy(11) jesli wyrobimy sie kalendarzowo

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    (pierwiastek ilosci graczy w turnieju/pierwiastek zajetej pozycji) *3 a
    jeśli nie jesteś w kasie to od tego wyniku -5 a cały wynik * (1+log buyin)

    czy moze ktos zrobic plik w excelu z takim schematem punktacji?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    silesia
    Posty
    84
    OMAHA jak najbardziej ale H/L!!!