Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: tp na turnie

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/1114329

    Przeciwnik pasywny, czasem blefował na turnie/riverze... Easy push?

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem budowania dużych potów.
    Właśnie teraz stałeś się niewolnikiem puli która sam nabudowałeś.
    Call nie wchodzi chyba w grę,bo przy jego stacku i tak włoży wszytko na river pewnie.

    Nie wiem jak oceniasz zasięg twojego przeciwnika,ale przeciw radnom player ja nie gram fold, wiec myślę że all in.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Za malo informacji, jaka ma agresje na flopie/turnie? Jak czesto floatuje o ile w ogole? Czy uzupelnianie blinda i call raise to jest standardowa linia, jezeli nie to z czym to robi? Samo "przeciwnik pasywny" duzo nie znaczy, ale jak masz taki read to masz EASY fold. Moim zdaniem all-in jest najgorszy bo foldujesz wszystko gorsze a sprawdza wszystko lepsze.
    Na co go obstawiales?? Jezeli jest pasywny nigdy nie zrobi minraise ze slabym J ani zadnym FD.

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Jesli czasem blefował to najprawdopodobniej nie jest pasywny.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    To był początek HU więc jakiegoś maga precyzyjnego reada nie miałem, tak jak napisałem gość grał pasywnie, nie rasiował z pozycji, często callował moje raisy gdy sam pozycji nie miał, agresji na flopie wykazywał niewiele. Takie zagranie, raise jego bb bez pozycji zrobiłem pierwszy raz, było więc bardzo mało prawdopodobne że zaczaił się z jakimś wysokim pocketem. Raz (albo dwa) próbował blefować na turnie z byle czym. Dlatego bardzo trudno mi było obstawiać go w tej sytuacji na lepszą rękę...
    BTW. Słaby pasywny gracz, gdy się go ciągle atakuje, też może się czasem wkurzyć i zrobić raise z FD.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez Yugi_2142 Zobacz posta
    To był początek HU więc jakiegoś maga precyzyjnego reada nie miałem, tak jak napisałem gość grał pasywnie, nie rasiował z pozycji, często callował moje raisy gdy sam pozycji nie miał, agresji na flopie wykazywał niewiele. Takie zagranie, raise jego bb bez pozycji zrobiłem pierwszy raz, było więc bardzo mało prawdopodobne że zaczaił się z jakimś wysokim pocketem. Raz (albo dwa) próbował blefować na turnie z byle czym. Dlatego bardzo trudno mi było obstawiać go w tej sytuacji na lepszą rękę...
    BTW. Słaby pasywny gracz, gdy się go ciągle atakuje, też może się czasem wkurzyć i zrobić raise z FD.
    Pelno sprzecznosci w tym co piszesz. Albo masz ready, albo piszesz, ze nie masz readow. Jak nie masz readow to w szczegolnosci fold. Co innego robic male blefy a co innego robic raise w ktorym on mowie, ze chce sie zestackowac. Raise jego bb jak napisales zrobiles pierwszy raz, wiec jeszcze na pewno sie nie wkurzyl .

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    easy fold , mini raise na turnie smierdzi jak 2

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    Cóż, rauf1928 ma rację co do tego 2, ja niestey nie byłem w stanie zobaczyć tego że można zrobić taki call pre flop z 29s...

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Call nie wchodzi chyba w grę,bo przy jego stacku i tak włoży wszytko na river pewnie.
    No to niech wkłada. Imo to jest monster/blef (i chyba nawet nie semiblef, raczej próba floata z air, po czym widząc, że atakujemy dalej próbuje ukraść pulę jak najtaniej), a więc shove mi się nie podoba. Nie widzę opcji, żeby on tu minraisował z 5X czy nawet JX (może z AJ). Jeśli więc uważamy, że blefuje tu wystarczająco często, to pozwólmy mu wyblefować resztę na river. Ja jednak z ciężkim sercem bym to zrzucił, bo minraise na turnie, gdy pokazaliśmy mu, że coś tam jednak trafiliśmy, nie bardzo mi wygląda na blef...

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No to niech wkłada. Imo to jest monster/blef (i chyba nawet nie semiblef, raczej próba floata z air, po czym widząc, że atakujemy dalej próbuje ukraść pulę jak najtaniej), a więc shove mi się nie podoba. Nie widzę opcji, żeby on tu minraisował z 5X czy nawet JX (może z AJ). Jeśli więc uważamy, że blefuje tu wystarczająco często, to pozwólmy mu wyblefować resztę na river. Ja jednak z ciężkim sercem bym to zrzucił, bo minraise na turnie, gdy pokazaliśmy mu, że coś tam jednak trafiliśmy, nie bardzo mi wygląda na blef...
    No fakt tu masz racje.Moje rozumowanie rzeczywiscie samo w sobie ograniczało zyski i maksymalizowało straty.