Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: tp na turnie

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    Nie uwazam sie za lepszego gracza./ a szkoda /
    Nie odpowiedziales mi na pytanie odnosnie zakresu./napisalem ze nie potrafie go okreslic po zobaczeniu jednej reki - czyli nie znam tego zakresu/
    Co do random donka to przypuszczam, ze jest slabyszm graczem, bo malo kto (jak cos kuma) to limpuje BTN i to juz samo w sobie jest podejrzane./ ja np znam b dobrych graczy ktorzy od czasu do czasu do danego gracza limpuja btn i nie sa random donkami
    Stawki nie sadze, zeby byly jakies duze./Stawki w naszej dyskusji nie maja znaczenia /
    Zreszta moje przypuszczenia byly dobre, bo jak sie okazalo, dal call z 29s, oraz robil minraise z monsterem jak rasowy random donk ./ no napisalem ze jestes lepszy - super read /
    I jaki 4bet bez pozycji? Przeciez hero zrobil tylko raise, do 4beta jeszcze daleko./yep my bad ....zawsze z ta terminologia mam do gory nogami/
    Mozesz grac ta reke jak chcesz, co nie znaczy, ze jest to zagranie najbardziej EV+, ale to juz nie moja sprawa.
    /no ja napewno nie poslucham Twojej rady i nie bede raisowal oop z qj .... bo to do niczego nie prowadzi - jak juz napisalem/
    Wlasnie na niskich blindach jest jedyna mozliwosc "wyczajenia" przyciwnika i ustanowienia dynamiki gry./bedziesz go wyczajal na tej dokladnie rece - prosze Cie/
    Rozumiem, ze lepiej czekac na wyzsze blindy, bo wtedy jest duzo latwiej: push/fold, no ale to domena HUSNG, dlatego ich nie lubie./to taka chyba lekka nadinterpretacja tekstu /
    Random donk zamien sobie w takim razie na random gracza i raise tez jest poprawny moim zdaniem. / moim zdaniem nie jest to poprawne rozegranie ani na random gracza ani na random donka ani na rondom osla zubra konia i cokolwiek innego tam wstawisz/
    Tez sie ciesze, ze nie wszyscy graja tak samo, bo wtedy lepsi gracze by nie mieli przewagi nad slabszymi./swieta prawda/
    Aha, ja sie z Toba nie kloce tylko dyskutuje, wiec nastepnym razem jak odpowiadasz to podawaj kontrargumenty/strategie, ktore maja sens. /Ja sie absolutnie nie kloce .... to ty wdales sie w dyskusje i bardzoe chcesz po"popolemizowac sobie dlaczego tak a nie inaczej - ja ci napisalem ze kazdy ma swoj styl i finito/
    Jedyne inne rozwiazanie ktore uslyzalem to to, ze grasz to reke pasywnie, ok, taka Twoja strategia to jej sie trzymaj.
    / dzieki , dam sobie rade/
    Co prawda nigdy nie wiesz co ma drugi przeciwnik i musisz robic zawsze check/fold jak on betuje chyba ze zlapiesz monstera, ale to tez jakies wyjscie. / Ty wiesz .. dlatego jestes lepszym graczem, ja nie wiem ..... wiec mam opcje fold - prawda/
    Argument za tym co napisales to taki, ze na pozycji sie powinno zarabiac i grac agresywnie a gre OOP mozna grac smallballem, bo ogolnie granie bez pozycji nie jest wskazane, ale to juz ja musze napisac, bo sam tego nie mogles uargumentowac, dla przyszlych graczy./ ja nigdy nie pisalem ze jestem kompenduium wiedzy w hu .... natomiast mam wrazenie ze ty na to stanowisko chcesz kandydowac - poradzilem autorowi posta by tak nie gral - dlaczego - wynik reki jest idealnym dowodem ...
    Ja swoje rozwiazanie podalem i uzasdanilem tez
    / to fajne ze sa tacy ludzie co wszystko wyjasniaja i uzasadniaja .... co prawda twoja logika rozegrania qj mija sie kompletnie z moja ideologia gry ... ale jak juz wyzej napisalem ........


    / Czy to juz wszystko czy jeszcze cos naskrobiesz?/
    Nawet nie mam zamiaru czytac tego co napisales, bo oczoplasu mozna dostac.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    Nawet nie mam zamiaru czytac tego co napisales, bo oczoplasu mozna dostac.
    O spoko ....na tym zakonczmy nasza " jalowa " konwersacje ...

    pozdrawiam

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    O spoko ....na tym zakonczmy nasza " jalowa " konwersacje ...

    pozdrawiam
    Nom, na przyszlosc staraj sie jakos edytowac posty, zeby mozna bylo je normalnie czytac.

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    Nom, na przyszlosc staraj sie jakos edytowac posty, zeby mozna bylo je normalnie czytac.
    Dzieki za rade....

    pozdrawiam