Strona 53 z 64 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 633
  1. #521
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Cumulonimbus Zobacz posta
    "[R]olling[O]n[T]he[F][l]or miSZCZu !!!"

    na Twoim miejscu bym się jeszcze pokłonił, bo nie wiesz nawet z kim rozmawiasz
    Tak z ciekawości pytam: to było do maca czy do bottled?? bo nie potrafię odczytać Twoich intencji...

  2. #522
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Nie wiem wogule kim jesteś, twój nick dla mnie to full anonim. Zapraszam na stoliki 5/10 lub 25/25 do Hyatt'a lub jak wolisz do Clippera zademonstruj te swoje umiejętności, a nie tylko ja zaczne ci sie kłaniać, jeśli masz daleko do Warszawy to zwróce ci nawet koszty podróży.

    I chce podkreślić jedną ważną rzecz! Mówimy tu o HSP i o grze na żywo, o grze on-line wogule się nie wypowiadałem i nie będę, bo się na niej nie znam, wiem tylko, że w internecie nie widzisz czyjeś twarzy, oczu, jego rąk i postawy przy stole, tych wszystkich rzeczy, które zdradzają tak wiele ....

    A co do moich wyolbrzymionych wartości....
    Poprostu staram się z dnia na dzień grać coraz lepiej i coraz wyżej, a nie spędzić pół życią na 0,5/1. A moją gre niech ocenią Ci co grają ze mna na codzień.

    Pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji na teamt HSP, zamiast skakać sobie do gardeł...
    __
    TT

  3. #523
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Już jest nowy odcinek w wersji mp4 High.Stakes.Poker.s03e06.h264-abscissa.mp4
    Co o sbrugby myślicie po tym odcinku? Skwaszona mina gdy betuje z 97s i bottom pair to tell czy po prostu to widać że to on-line player?
    No i chyba jedyna dobra akcja Elezra vs. Farha

  4. #524
    Jeśli nie mieszkasz w vegas to nie wiem gdzie ty sie chcesz dalej rozwijac. Siedzac w kasynie z pijanymi turystami to pewnie wyciagasz tyle co ci co pol zycia grinduja 0.5/1 na necie.

    poza tym nie wierze w zadne "tells" i nie sadze zeby to byl taki duzy edge w grze na zywo. Brunson ma instynkt ktory też maja niektorzy gracze online ale glownie to opiera sie na czytaniu betting patern oraz rozegranych tych milionach rąk a nie czy ruszy reka i tym podobne gowna z body language

    Co do HSP to szkoda ze nie ma Freddy Deeb'a w tym sezonie, to chyba jeden z niewielu graczy ktorzy tak samo dobrze radzi sobie w necie jak i live
    Ostatnio edytowane przez vKrzychoo ; 20-02-2007 o 09:25

  5. #525
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    "Jeśli nie mieszkasz w vegas to nie wiem gdzie ty sie chcesz dalej rozwijac."

    NIe zrozumialem ;o

  6. #526
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez vKrzychoo Zobacz posta
    Jeśli nie mieszkasz w vegas to nie wiem gdzie ty sie chcesz dalej rozwijac. Siedzac w kasynie z pijanymi turystami to pewnie wyciagasz tyle co ci co pol zycia grinduja 0.5/1 na necie.

    poza tym nie wierze w zadne "tells" i nie sadze zeby to byl taki duzy edge w grze na zywo. Brunson ma instynkt ktory też maja niektorzy gracze online ale glownie to opiera sie na czytaniu betting patern oraz rozegranych tych milionach rąk a nie czy ruszy reka i tym podobne gowna z body language

    Co do HSP to szkoda ze nie ma Freddy Deeb'a w tym sezonie, to chyba jeden z niewielu graczy ktorzy tak samo dobrze radzi sobie w necie jak i live
    bardzo madry komentarz,serio

  7. #527
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Cytat Zamieszczone przez gregorius Zobacz posta
    "Jeśli nie mieszkasz w vegas to nie wiem gdzie ty sie chcesz dalej rozwijac."

    NIe zrozumialem ;o
    Chodzi o to ze w Polsce jest za malo gier zeby mozna bylo grac zawodowo live.

    Odcinek niezly lepszy nisz pierwsze 2 z seri, Wasicka zaczol tight zeby potem zagrac w pokera z imagem nita I like. Jestem ciekaw co z tego wyniknie i jak zagra w trudnych sytuacjach ktorych sie znajdzie z wzgledu na zmane stylu.

  8. #528
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Znachor Zobacz posta
    Wasicka zaczol tight zeby potem zagrac w pokera z imagem nita I like.
    Tylko podobno odcinki 5 i 6 byly nakrecone w odwrotnej kolejnosci niz puszczone (w wiekszosci, moze cos mixowali). 6 jeszcze nie widzialem.

  9. #529
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Cytat Zamieszczone przez rami Zobacz posta
    Tylko podobno odcinki 5 i 6 byly nakrecone w odwrotnej kolejnosci niz puszczone (w wiekszosci, moze cos mixowali). 6 jeszcze nie widzialem.
    Kaplan mowil ze Wasicka gral wczensiej tight jak komentowal rozdanie.

  10. #530
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez vKrzychoo Zobacz posta
    Jeśli nie mieszkasz w vegas to nie wiem gdzie ty sie chcesz dalej rozwijac. Siedzac w kasynie z pijanymi turystami to pewnie wyciagasz tyle co ci co pol zycia grinduja 0.5/1 na necie.
    serio uważasz, że na 5/10 nlh, 25/25 i 25/50dc w hyattcie chodzą takie same pule jak na 0,5-1 w sieci?

    pozdr
    warsaw