Strona 3 z 64 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 633
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    powiedzmy tak wchodzac do gry z takim buyinem robimy to tylko wtedy gdy czujemy sie mocni i chcemy wygrac jak najwiecej nie musimy sie wtedy martwic ze zabraknie nam zetow gdy mamy nutsa

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym splitem bo ich troche nie zrozumiałem

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Chodzi Ci o split przed flopem czy z podwojnym turn&river?

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym splitem bo ich troche nie zrozumiałem
    stwierdzili że zagrają coś a la double holdem tylko zę z jednym flopem ale dwoma turnami i 2 riverami. dla zwycięzcy każdego turn-river idzie połowa puli. No i Brunson w 1 turn-river złapał tripsa, a w drugim 2 pary Farhy sie utrzymały

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Tak mi się wydawalo, jednak nie byłem pewny bo pierwszy raz się z takim "zagraniem" spotkałem.
    Dzięki za wujaśnienie :wink:

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    A ja kiedyś proponowałem taką opcję dealowania dwa razy, ale się nie spotkałem ze zrozumieniem :?

    Pozdr :wink:
    Warsaw

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    A ja kiedyś proponowałem taką opcję dealowania dwa razy, ale się nie spotkałem ze zrozumieniem Confused

    pewnei dlatego ze nie nie graliscie 300/600NL

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    22
    "Z ciekawostek, które pamiętam gracze dostawali coś około 1250 $ za godzinę gry."
    Rake contribution ?

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a tak wogole to nie sadzicie ze 1250$ za godzine to malo dla nich???

    jak dostaja na godzine zwrot 2 BB??

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Nie jest to mało choć trzeba jeszcze pamiętać o ante 100 $.

    Rzucił mi się w oczy pewien tick Doylego. W momencie gdy miał monster kartę zawsze nieudolnie patrzył na ilość żetonów u przeciwnika, w sposób taki jakby bał się że przeciwnik może zobaczyć iż on kieruje swój zwrok na jego żetony. Ted również co rzuciło mnie się w oczy kilka razy gdy nie miał super karty ale dającą szansę na wygranie (np para dam przy flopie KQx) bardzo aktorsko demonstrował check wykonując ruch całą głową. Takie tam spostrzeżenia. Ciekaw jestem czy potwierdzą się w dalszych częściach.