Strona 2 z 64 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 633
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    spojrz jeszcze raz... na river Forest dal check... to samo Aleai... Forest pokazal dame i Aleai wyrzucil karty

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no tak czyli co tylko forest mial tu obowiazek pokazac???
    czyli normalnie wedlug kolejki sie pokazuje?

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    to juz chyba sto razy bylo walkowane . Pozukaj na forum wszystkie mozliwosci byly omawiane...

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Dzieki wielkie Kakashi za link (masz u mnie piwko :wink: ) świetna sprawa. Czytałem o tej grze w blogach Negreanu, miałem zamiar znaleźć kogoś w stanach by ktoś nagrał, a tu taka niespodzianka na forum :lol:

    Z ciekawostek, które pamiętam gracze dostawali coś około 1250 $ za godzinę gry. Pierwsze 3 epizody to część gry z pierwszego dnia. Grali trzy dni więc jeszcze sporo przed nami Niedługo wkroczy Hellmuth i będzie wesoło :lol:

    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez amazonit

    Z ciekawostek, które pamiętam gracze dostawali coś około 1250 $ za godzinę gry. Pierwsze 3 epizody to część gry z pierwszego dnia. Grali trzy dni więc jeszcze sporo przed nami Niedługo wkroczy Hellmuth i będzie wesoło :lol:

    Pozdrawiam
    wlasnie o to miałem zamiar zapytaĆ, bo wierzyc mi sie nie chcialo ze tak za free godzili sie na filmowanie ich rak itp. ..

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez amazonit
    Z ciekawostek, które pamiętam gracze dostawali coś około 1250 $ za godzinę gry.
    pewnie dlatego Sheik gral :P

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Zabawny epizod
    Widac, ze Farha bardzo dobrze sie bawi :P

  8. #18
    Porownajcie sobie reakcje Forresta i Bussa przy stracie buyina (chocby wyraz twarzy, ale zmiane gry tez). Tutaj widac naprawde kto jest zawodowcem, a kto amatorem.

  9. #19
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Dzieki za linka, wlasnie ogladam, chociaz moze lepiej by bylo gdybym nie ogladal bo mam jakies takie niejasne przeczucie ze znowu zaczne grac zbyt loose

    A juz bardziej na temat. Nie sadzicie ze mozliwosc wejscia z buy-inem powiedzmy 1M przy BB 600 to lekka przesada? Na stolikach w necie max buy-in jest na ogol 100BB, czasami na niskich stawkach 200BB - a tu mi wychodzi ponad 1500BB. Mam wrazenie ze calkowicie zmienia to taktyke gry, podbicia o 5-6BB wydaja sie zbyt slabe, a all-in zdecydowanie zbyt ryzykowny (no chyba ze z nuts).
    A takie zagranie jak np. all-in preflop o 500k gdy w puli jest bodajze 4k, to moim zdaniem juz ewidentne proszenie sie o klopoty - no chyba ze ktos na starosc lubi odrobine adrenalinki, hehe.

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    ten standard 100xBB to 'wynalazek' internetowych poker romów, w grach na żywo CAP czyli kwota z jaką można usiąść przy stoliku zawsze jest znacznie wieksza. Fakt że zmienia to styl gry, ale to zmiana na lepsze IMO.

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 11-10-2006 o 08:19