Strona 14 z 64 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 633
  1. #131
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Epizod 9 za nami, 10 w drodze. Pan Stupak mnie nie zawiódł i zagrał jedno rozdanie w 9 odcinku. Warsaw miał niezły read przewidując, że będzie to para asów :wink:

    Sam Farha wyrasta na nr 1. Na pewno pomoże mu to bardzo w sprzedaży swojej książki, którą właśnie pisze pod roboczym tytułem: " Luck is Not Enough".

    W końcu w 10 odcinku zjawi się Hellmuth. Jego pojawienie może pozwoli rozwiązać zagadkę kolejek do stolika kiedy on gra w pokerromie Ultimetbet 8)

  2. #132
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Link


    a stad patrzyles, tu sa wszystkie odcinki i pare nawet w werscji na DVD

  3. #133
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Ale helmuth dupy daje :shock: , widac brak Fahry , ogolnie odcinek raczej nie najlepszy ale jak ktos juz to mowil pewnie sie rozkreci :wink:
    A na przykladzie Negranu widac ze nawet najlepszym zdarza sie tilt czego Daniel jest najepszym przykladem :roll:

  4. #134
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Z tego co czytalem to z Helmuthem sprawa wyglada tak, ze wygrywa ladne pieniadze na turniejach, a potem zawsze przegrywa je w side games

  5. #135
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Znowu utwierdzilem sie w przekonaniu ze Helmuth jest po prostu zalosny A jego gra w cash games tez conajmniej "niezbyt dobra"

  6. #136
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Helmuth wyjebany w kosmos hehehe

    Ale powiedzcie mi dlaczego Daniel ma TAKIEGO PECHA !?!?! Kurde ten koles po prostu musi przegrac, gdyby on mial AJQKA hearts to ktos by wyciagnal JQKAJOKER

    Szkoda mi go

  7. #137
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    A mi nie szkoda ani troche Te rozdania z QJ i KJ byly straszne

  8. #138
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    No pozniej troche steamowal, ale przez pierwsze 9 odcinkow gral przynajmniej bardzo dobrze jak dla mnie

  9. #139
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    To co on teraz gra to po prostu gra na farta i nadzieja, ze w koncu to on go bedzie mial a nie cala reszta graczy To widac przeciez...

    Kakashi juz to zreszta podusmowal, 9 odcinkow gral bardzo dobrze...

    A Ty Zdzisio mi sie nie przeciwstawiaj bo Cie zlapie pod brama i zobaczymy

  10. #140
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    I tak Farha jest lepszy w cash games