Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21
    po pierwszym miesiącu tej formuły widać, że frekwencja w niedzielnych turniejach znowu spada... tylko patrzeć jak znowu bedzie problem z uzbieraniem 10 osób...

    Jeszcze nie tak dawno, betclick upierał się, że to ma być liga dla tych co nie mają aż tak dużo kasy, a nagle jest nie liga a Rake Race...

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Jeżeli frekwencja spadnie, to osoby które będą grały skorzystają z większego overlaya.

    A z innej beczki to pokombinuję coś z ligą bez rake race jako dodatek.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Aktualny ranking:

    Ranking Top 10 - grudzień

  4. #24
    zmien nazwe na styczen

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez BetClic Zobacz posta
    Jeżeli frekwencja spadnie, to osoby które będą grały skorzystają z większego overlaya.

    A z innej beczki to pokombinuję coś z ligą bez rake race jako dodatek.
    Najfajniejsza formuła - nie tylko według mnie, to była ta na samym początku... Co miesiąc podział nagród i myślę, że teraz w takiej lidze więcej ludzi by wzięło udział bo trochę się wypromowaliście... W zasadzie ta formuła ligi która była na samym początku skusiła mnie do powrotu do betclick i gram u was coraz więcej Nie zmienia to faktu, że obecna formuła ligi to lipa... Myślę, że zwycięzca 1 edycji zdobędzie wszystkie bilety na turniej kwalifikacyjny do Vegas - chyba, że się rozchoruje...

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    W przyszłym miesiącu będzie vox populi dodatkowo jak wszystko się uda

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    co?

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    konsktrukcja zdań polsko łacińskich mi siada (chyba że chodzi o zakręty).

    Autor miał na myśli że w lutym wprowadzimy pewne dodatki do PLP, które mam nadzieję zadowolą wszystkich .

    Pzdr,

  9. #29
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby rozdzielenie nagród dla rankingu "zbieraczy FPP" i graczy zdobywających punkty w turniejach ligowych. Fajnie by było zagrać jakiś 6-cio osobowy finał miesiąca gdzie zagrają 3 najlepsze osoby z rankingu FPP i 3 najlepsze z klasyfikacji punktów zebranych w turniejach. 6 osób, nagrody nawet identyczne jak są teraz i miejsce z tego finału decydowałoby o tym jaką nagrodę się wygra... Wtedy każdy miałby szansę

  10. #30
    wiadomo coś o zmianach czy też "dodatkach" w lidze?