Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Przypomniam, że wszyscy którzy chcą wziąć udział w PLP2 muszą chociaż raz podczas jej trwania wysłać maila na pokerpromo@betclick.com zawierającego swój nick oraz PIN.

  3. #13
    Ja wysłałem meila i wygrałem ostatnio parę punktów w turnieju a nadal mnie nie ma na liście.
    Kiedy bedzie aktualka?

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Co wtorek zgodnie z regulaminem.

    Aktualny ranking

    Ranking Top 10 - grudzień

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Ranking Top 10 - grudzień

    W związku z przerwą świąteczną następny update 4 stycznia.

    Pozdrawiam i życzę wesołych świąt,
    Patryk

  6. #16
    w sumie to te turnieje o punkty to można zlikwidować... Widać wyraźnie, że nie ma szans osoba zbierająca punkty ligowe z osoboami zbierającymi FPP... Powinna zostać wprowadzona formuła ligi, że 4 nagrody za miejsca 2-5 za zgromadzone punkty ligowe, natomiast o ticket do turnieju o Las Vegas rozegrać HU między lideremi końca miesiąca FPP i punktów ligowych.

  7. #17
    Ta formuła łaczenia FPP i turnieje jest chora.
    Można w zadnym turnieju nie grac a byc pierwszy za FPP.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Kolejka grudniowa została zakończona. Gratulujemy zwycięzcy!

    oKe_ zdobywał punkty zarówno w turniejach ligowych, jak i poprzez grę na stolikach cash. Dzięki temu stał się posiadaczem pierwszego z tokenów finałowych. Oto pełen rakning:

    Ranking Top 10 - grudzień

    Nagrody otrzymali również gracze z miejsc 2-5.

    Przypominam również, że pkt FPP można wykorzystywać nie tylko w Lidze Polskiej, ale również w klubie gracza oraz wyścigach rake i bonusach powitalnych/VIP (nie powoduje to utraty punktów, więc każdy zdobyty FPP daje profit w każdej z promocji). Dzięki temu rekordziści wygrywają ponad 5000€ miesięcznie.

  9. #19
    updateeeeeeeeeeeeee na styczen?

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    od wczoraj jest na stronie.

    Pzdr