Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
  1. #81
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    seria moze nie jest jakas gornolotna [stara jest to po 1], ale ostatnio widzialem, totez mi sie skojarzylo... nie przesadzaj, ze jest slaba i rezyserowana.

    a w UE mamy najbardziej nieuregulowane pod tym wzgledem stadiony. Wkurwilo mnie, ze taki stanko bedzie w stopce sobie mial www.konieciti.pl a mat2000 bedzie mi na forum zachwalal jakies kibolskie pisma. jezeli sa tacy ludzie wsrod tych co umieja czytac i pisac to ja sie zalamuje ;/

    eot 4 me

    sorry za offtop
    Proponuje zebys nauczyl sie czytac. Niczego nie zachwalam, ani z niczym sie nie utozsamiam. Podalem po prostu wydaje mi sie przyklad adekwatny do tematu. To, ze cos komus (a zwlaszcza jedynej slusznej 'koszernej') wydaje sie niezgodne z prawem nie oznacza, ze faktycznie tak jest.
    Moglbym napisac ze mnie wkurwilo, ze jestes kretynem, ale po co sobie strzepic nerwy na jakis przyglupich szczekaczy.

    Wyborcza obiektywna, dobre sobie

    Z mojej strony rowniez koniec offtopu.

  2. #82
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Moglbym napisac ze mnie wkurwilo, ze jestes kretynem, ale po co sobie strzepic nerwy na jakis przyglupich szczekaczy.
    -1

  3. #83
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    http://podatki.gazetaprawna.pl/artyk...role_kont.html

    będą mi mogli skontrolować Moneybookers? jak będzie wyglądać z sprawa z portfelami internetowymi

  4. #84
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez Apok Zobacz posta
    będą mi mogli skontrolować Moneybookers? jak będzie wyglądać z sprawa z portfelami internetowymi
    Jeśli ustawa zostanie uchwalona w takim kształcie jak chce Kapica, to nawet on mówi, że kontrolowane będą przelewy z kont organizatorów gier na konta uczestników i odwrotnie. MB nie jest ani jednym ani drugim.

  5. #85
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24

  6. #86
    ja podobnie najczęściej porównuje pokera do gry na giełdzie czy forex'ie
    mają bardzo dużo wspólnych pojęć takich jak bankroll management, umiejętność podejmowania trafnych decyzji czy umiejętność obserwacji przeciwnika czy w przypadku giełdy sytuacji na rynku

  7. #87
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=kpBRoEps-_4&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
    Ostatnio edytowane przez adramalech ; 02-12-2009 o 16:36

  8. #88
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    Co ma wspolnego poker z "jednorekim bandyta"?.Nic.Pojecie hazardu jest bardzo szerokie.Wysylanie sms,aby cos tam wygrac w tv,oddanie totka itd. tez jest hazardem!!!