Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 88
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Rado, dopierdol się z łaski swojej do jakiegoś konkretu w wypowiedzi Adama, albo GTFO. Fakt, że (jak mniemam) nie darzysz go sympatią nie upoważnia Cię do przysrywania mu bez okazji.

    EDIT: Co do ustawy, to mam nadzieję, że nie przejdzie przez Trybunał.

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    W tym kraju lepiej traktuje się gwałcicieli 13 latek niż pokerzystów, co najgorsze wcale mnie to nie dziwi.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    masz temat na bocznicy o gwalcicielach...

    co do tematu, to nie przeginajmy tez w druga strone, nie ma co popadac w skrajnosci i uznawac, ze nasze kochane forum stanie sie nielegalne.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    124
    Ktoś tu chyba nie wyczuł aluzji do popularnego niedawno Polańskiego.
    Prawo nie działa wstecz,więc raczej nie powinni nam nic zrobić,chociaż mogę się mylić

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    geeez, maksyma 'prawo nie dziala wstecz' nijak sie ma do ew. delgalizacji forum, bro.
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 27-11-2009 o 14:44

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    W najgorszym wypadku Doli bedzie musial przerzucic forum na zagraniczny serwer i zmienic adres z pokerzysta.pl na pokerzysta.com

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    124
    Tusk na ustawę wpadł jedynie po to by uspokoić opinię publiczną przed zbliżającymi się wyborami i na początku zabiorą się za likwidowanie jednorękich bandytów z barów/stacji etc. a dopiero potem zabiorą się za przestępców-recydywistów jakimi są pokerzyści,tak więc pewnie forum pożyje parę tygodniu dłużej

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    stanko czy Ty zgwalciles jakas 13 latke ze co chwile o tym gadasz? ...
    chodzi o to ze reklamy itp beda nie legalne ale przeniesie sie forum za granice i juz

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Wjesiek Zobacz posta
    czyli nie wypowiadac sie tu i skasowac wszystkie dotychczasowe posty?
    No jeśli wg Ciebie napisanie posta na forum spowoduje że ktoś dostanie twoje imie, nazwisko, nr konta, adres itd to nie pisz nic

    Chodzi mi np. (gdy ustawa o zakazie e-hazardu wejdzie w życie) o branie udziału w jakichś ankietach, badaniach, gdzie trzeba podać dane, czy sprzedaż jakichś rzeczy ze sklepu jakiegoś roomu jakiemuś nowemu / nieznanemu userowi z forum, czy jakieś transakcje z takimi osobami typu "ja Ci na room / portfel a ty mi na konto"

  10. #20
    Mi sie wydaje, że skoro takie strony jak: http://www.trawka.com.pl/forums.html , http://www.magicznemuchomory.pl/ normalnie funkcjonują w internecie i nikt nikogo nie zapuszkował to nie ma sie co martwić o naszę forum. Chyba dokładne instrukcję jak uprawiać trawkę i albo jak kupić mocne halucynogeny przez internet jest w świetle prawa i kulturowo większym przewinieniem niż czytanie i pisanie o Holdemie. To są dwa prostę przykłady takich potencjalnie niebezpiecznych stron jest w necie na pęczki.