Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Tak naprawdę to zakładamy że nie zabraknie nagród dla nikogo.Ewentualnie poza Ligą Mistrzów, gdzie chwilowo mamy ograniczoną liczbę pakietów (chyba 3, ale nie gwarantuję bo to zależy od drużyn jakie będą do wyboru).

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    a ja mam pytanie w finale tygodnia tam gdzie gramy o te pkt to co jest z tabelka? czy to tak beda pkt przyznawane? za 1 miejsce 1000 za 2 500? za ostatnie 475? jakos tak dziwnie rozumiem ze to jest błąd :P
    Ile tych wycieczek tak na oko jest na dominikane? :P bo o to mysle jak bede grał będę walczył

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Tabelka ma error. Bedzie poprawiona w poniedzialek. Prawidlowa punktacja jest w pierwszym poscie w tym temacie. Wycieczek na dominikane ilosc jest >3 wiec powinno starczyc dla wszystkich. Upewnie się jednak w pon i dam znac.

    Pzdr,
    Patryk

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Dostalem info ze pakeity na Ligę Mistrzów są dwa (i może będzie więcej), natomiast pozostałych nagród jest praktycznie nieogranioczna ilość.

    Zapraszam do zabawy i życzę wszystkim, żeby to właśnie z Polski jak najwięcej graczy wygrało nasze nagrody.

  5. #15
    a gdzie w sofcie znajdują się turnieje Double Up dla 6 graczy? Ja widzę tylko dla 10 graczy... Według tabeli z punktami najlepsza 3 z Double Up na 6 graczy dostaje po 15pkt... A najlepsza 5 z Double Up na 10 graczy też dostaje?

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Promocja startuje w piątek 4 grudnia. Wtedy też pojawią się stoły promocyjne

    pzdr,

  7. #17
    OK, czyli ranking prowadzony jest narazie w formie testu...?

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez ryf Zobacz posta
    OK, czyli ranking prowadzony jest narazie w formie testu...?
    Niestety coś z tym Betclikc nie jest Ok zarejestrowałem sia zalogować sięnie moge stale eerror code hasło znam i jest ok czyli mój email poszedł się j... i kasa też>?????????

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    @ryf - tak to testowa wersja xml z rankingiem

    @jerzorek56 - napisz do supportu, dziala 24hr na dobe - pomoga. Pzdr,

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    no ja poczekam do 4 grudnia zobacze jak beda chodzily DoNy bo je najbardziej bedzie oplacalo sie grac