Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66
  1. #51
    1) Bedzie dziś końcowa klasyfikacja z 1 tygodnia?

    2) Kiedy będą rozgrywane finały tygodnia, o której godzinie i w jakiej zakładce (w multi?) - jaka nazwa turnieju

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    1) Właśnie pojawiła się online
    2) Niedziela 20.00 GMT (w Polsce 21), wszyscy finaliści dostaną jeszcze oficjalne info mailem.

    Pzdr,

  3. #53
    e-mail dotarł, ale turnieju w sofcie nie widać...?

  4. #54
    turniej pozniej sie pojawil z automatycznie zapisanymi uczestnikami.

    Pytanko mam tylko odnosnie nagród... Czy za 1500pkt jest wyjazd na ligę mistrzów + 1000 euro na wydatki??

  5. #55
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    2 miejsca na Ligé Mistrzów + 1000€ na zorganizowanie dojazdu, wydatki na miejscu.

  6. #56
    Kiedy aktualka Ligi PLP

  7. #57
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Przypominam, że już 20 grudnia startuje nasz kolejny rake race.

    Klasyfikacja w poprzednim wyglądała następująco:



    Mam nadzieję, że również w tym miesiącu Polak zdobędzie pierwsze miejsce

  8. #58
    1. Wyeliminowałem BcSanta dwa razy a bonus dostałem tylko raz (44zł więc to chyba bonus za wyeliminowanie Świętego )

    2. Czy nagrody w konkursie świątecznym typu "Wyjazd na Ligę Mistrzów" mają już określone mecze na które to bedzie obowiązywać? W jaki sposób jest to zorganizowane, 1000 euro na konto betclick a bilety przyjdą pocztą do domu??

  9. #59
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    W moim przypadku wyglądało to tak :
    - kasa dodana na konto w Betclic - o resztę martwisz się sam. Samoloty, hotele, odbiór biletów w odpowiedniej kasie.
    Przy odbiorze miałem 2 problemy :
    - we Francji pani w okienku nie za bardzo umiała powiązać moje nazwisko z tym co było napisane na kopercie z biletami i zeszło się jej na rozwiązywaniu tego problemu ok godziny.
    - we Włoszech była inna data meczu niż ta podawana przez pokerroom.

    Poza tym wyjazdy są naprawdę fajne. Miejscówki w lożach VIP, bankiet przed, w trakcie i po meczu.

  10. #60
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    BetClic sprawdz PM