Zobacz wyniki ankiety: Czy 3 miliony to odpowiednia cena?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    18 32.73%
  • Cena za niska

    18 32.73%
  • Cena za wysoka

    19 34.55%
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 125
  1. #111
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Szczerze to mam gdzieś romana, po prostu wku... że stado baranów go broni. Powinien zostać osądzony i ile dostanie tyle dostanie.

  2. #112
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a jak będę mówić do Ciebie "Staśko" to też się będziesz wkurzać ?

  3. #113
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Nie

  4. #114
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja tylko podkreślę jedną rzecz - OK, mamusia wepchała córusię na imprezę, itp. itd., więc ten "seks z nieletnią" faktycznie ma dwie strony, ale przecież to co zrobił Polański to był najzwyklejszy GWAŁT - no chyba że stenogramy z przesłuchań tej dziewki przez policję które były w internecie są fałszywe... (-Chcesz żebym ci włożył członka do pupy? -Nie...) no i pomijając fakt że podał jej jakiś tam narkotyk...
    Ostatnio edytowane przez indy ; 02-12-2009 o 15:48

  5. #115
    W.A.Rebel +1

    "Mogę przyjąc każdego side beta że moje IQ>> Twoje w teście mensy"

    Chyba zaryzkuje

  6. #116
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Kiedy tylko chcesz, możemy też walczyć o to kto ma lepszy dyplom, dłuższego ku... czy też zagrać hu.

  7. #117
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Poznałem w życiu parę ludzi naprawdę sprawiających wrażenie inteligentnych, i jakoś nie wydaje mi się żeby ktokolwiek z tego pokroju ludzi ciskał się na bocznicy jakiegoś forum i wyzywał innych do pojedynków na testy IQ... ale ja tam siem nie znam...

    edit: tak BTW - co jest Stanko wg ciebie miarą inteligencji? To kto lepiej rozwiązuje teściki na skojarzenie jaki obrazek po pięciu poprzednich będzie szósty? Czy to, kto po przeczytaniu dwu-stronicowego tekstu więcej treści z niego wyniesie? Czy to, kto wrzucony do izolatki z 15toma różnymi rekwizytami szybciej się z owego pokoju wydostanie? Czy to kto szybciej wyniucha kłamstwo słuchając monolog rozmówcy? Czy ten kto mimo że na samym początku podania warunków zadania nie ma pomysłu jak go rozwiązać, ale jak znajdzie rozwiązanie to się okaże rewolucyjne i zatka wszystkie osoby które onegdajsze zadanie rozwiązały po minucie?

    No ciekawi mnie jak ty mierzysz ową inteligencję na którą się tyle razy powoływałeś, bo do dziś naukowcy spierają się czym w ogóle jest tak zwana inteligencja, a jak ją mierzyć to nawet nie będę mówił...
    Ostatnio edytowane przez indy ; 04-12-2009 o 02:44

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    oho, widzę, że jak to prawie zawsze na tym forum bywa, wątek schodzi na temat równoległy ... a Stańko ma pewnie iloraz inteligencji 111
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 04-12-2009 o 06:08

  9. #119
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Można lubić Stańko albo nie ale tutaj akurat ma racje koleś zgwałcił 13 letnią dziewczynkę (wg prawa) a potem przez ileś tam lat się de facto ukrywał przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Przecież jego wina jest oczywista, tu nawet nie ma co dyskutować

  10. #120
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Mogę przyjąc każdego side beta że moje IQ>> Twoje w teście mensy.
    szkoda slow, wiec:



    Cytat Zamieszczone przez Kto_To_Jest Zobacz posta
    Ja taki off top zrobie;
    Dlaczego koniec ITI?
    Przeszkadza Ci to,że inwestuje się w Polską piłkę i chce zrobić coś z niczego?,że eliminuje sie bande głupoli którzy napierdalają się między sobą zamiast kibicować i oglądać mecz?
    Czy może popierasz kretynów krzyczących po śmierci Jana Wiejcherta "jeszcze jeden"?
    Żal mi Ciebie i wszystkich którzy podpisują się pod tą akcją.
    Pozdrawiam.
    zdecydowanie +1