Zobacz wyniki ankiety: Czy 3 miliony to odpowiednia cena?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    18 32.73%
  • Cena za niska

    18 32.73%
  • Cena za wysoka

    19 34.55%
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 125
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Jakoś nikt się w tej sprawie nie wypowiada. Jestem ciekaw na ile Wy wyceniacie takie przestępstwo? Ile może kosztować zgwałcenie dorosłej kobiety, ile morderstwo? Może jakieś inne ciekawe oferty mają Szwajcarzy?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    brakuje jednej najwazniejszej odpowiedzi w ankiecie...

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Przez za niską rozumiem to że romek powinien trafić do czarnego pudła w usa i być gwałconym w kakao do końca swojego pedofilskiego życia.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    sprawa ma drugie dno i nie mozna powiedziec jasno czy powinien byc sadzony za gwalt czy za stosunek z nieletnia

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Nie wiem jak można mówić że sprawa ma 2 dno...

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    no mozna, mozna. nie neguje faktu stosunku z nieletnia, ale jest sporo niejasnosci + fakt, ze byla wtedy w stanach rewolucja obyczajowa, wiec wrecz polowali na takich rozwiazlych artystow jak on i musialby byc przykladnie ukarany no matter what. Ale to IMO, nie bylo mnie tam wiec nie wiem =).

    a co do 3mln Euro... Kurwaaaa, to sporo kasy + branzoletka i zdeponowanie dowodow tozszamosci, nie uwazasz, ze to wystarczy zeby sie upewnic, ze nie ucieknie? W swietle prawa jest niewinny.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    pytanie jest tendencyjne, a mysle ze sprawa jest o wiele bardziej zlozona niz sie tobie moze wydawac.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    sprawa jest bardzo złożona. jest tyle wątpliwości, że każda postronna osoba próbująca wydawać zdecydowane opinie w tej sprawie jest wg mnie niepoważna.
    po za tym cóż to za debilny wątek?!?!?! ile jest warty gwałt? morderstwo???
    czy polański płaci 3 bańki i jest uniewinniony?????????????????????????????????????? ?????????????????????
    czy ty BBB masz jakies szare komórki czy szukasz sensacji jak prostaki z magazynu "FAKT"?

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    W tej sprawie naprawdę nie ma nic złożonego, gdyby coś podobnego zrobił Jan Kowalski to każdy byłby za karą. Zresztą Romek zawsze gustował w nieletnich, akurat tą jedną sprawę ujawniono, ciekawe ile było takich które mu się upiekły.

    Alutek jestem pewien że będzie próbował uciec. Zresztą wszyscy to podejrzewają, nie wiem jaki majątek ma Polański, ale zapewne dla niego te 3 mln to nie jest jakaś wielka suma.

    Dla wszystkich którzy go bronią proponuję zadać sobie pytanie co byście sądzili o sprawie gdyby to wasza 13 letnia córka została przez niego zgwałcona. Też byście szukali 2 dna? Mam wrażenie że wielu ludzi w tym kraju by się tym wręcz chwalilo że znany reżyser zabrał się za ich 13 letnią córkę.
    Ostatnio edytowane przez BBB ; 26-11-2009 o 15:30

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    jesli ucieknie to tym lepiej dla ciebie, bedziesz mial czym zyc przez dlugi okres czasu. tak jak ci napisal alutek - czy on placi ofierze? nie, placi kaucje zeby wyjsc na wolnosc w tym momencie.

    ja go nie bronie, ale tez nie osadzam, nie znam sprawy na tyle zeby moc wydac wyrok, od czego i tak nie jestem ja, tylko sad i tyle w temacie.

    swoja droga ciekawa jest scena w filmie 'Bruno' gdzie amerykanscy rodzice godza sie na tak absurdalne rzeczy, zeby ich dziecko dostalo pare dolarow za zdjecia... kto wie czy w tym przypadku nie bylo podobnie, a moze bylo zupelnie inaczej i on ja rzeczywiscie zgwalcil... tego sie teraz nie dowiesz.