Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    a jakie mikro chcesz grać?? bo może chętnie bym zagrał, nawet moja obecność nie byłaby konieczna. all in co trzecie rozdanie i już

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    tu wlasnie chodzi o obecnosc ;] dobry truneczek, fajna atmosferka i dopiero all in

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    29
    witam Was serdecznie. Ja musze poczekać około tygodnia i wtedy bede wiedzial czy na kilka miesiecy zawitam do Walbrzycha, jesli tak to chetnie bym pogral. Moze nawet przyjezdzalibysmy do Swidnicy w 2,3 osoby skoro bylo wczesniej napisane, ze jest lokal do takiej gierki. I zgadzam sie z W.A.Rebel milo jest czegos sie napic w dobrej atmosferze i pograc w TEXASA. Pzdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    witam. ja jestem w Dzierzoniowa i jakby jakis turniej w Swidnicy byl co tydzien to chetnie bym wpadal i jeszcze jakies 2-3 osoby bym pewnie zalatwil

  5. #15
    Witam!

    Wiem, że odgrzewam zeszłoroczne kotlety ale może coś się zmieniło w w/w temacie i jest ktoś chętny z okolic Świdnicy, Wałbrzycha do gry live?

    Pozdrawiam,
    S.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    2
    Jestem z Wałbrzycha i piszę się na jakieś stawki tzw "do piwa " odpowiada mi Wałbrzych, Świdnica jeżeli ktośby mnie przekimał bo w środku nocy do domu się nie dostanę a po piwie nie jeżdżę. Czekam na jakiś kontakt. gg 11437131

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    6
    WItam ja jestem z Pilawy Gornej. Rowniez pisalbym sie na jakis turniej. Moj nr gg 4410350

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1
    tez jestem chetny, mieszkam w Świdnicy, moje gg 3514501, prosze o kontakt

  9. #19
    Witam!

    Więc jest nas już czterech. Jak by co to ja mam żetony (kiepskie, ale można nimi grać). Moje GG: 11512528

    Pozdrawiam!

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    odkopuje temat, delikatnie nam sie ekipka rozjechala i potrzbujemy 'swiezej krwi' ;] jesli ktos jest chetny 1-2 w tygodniu towarzystko cash typu .25-.50 do 1-2 to walcie na PW. stol, zetony i karty sa, w kominku sie pali, wiec tylko grac acha, tylko weseli ludzie sa mile widziani, zadnych mrukow, bo to sa gierki dla relaxu i dobrej zabawy w milym gronie.