Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Mam taki problem :

    Nowy lapek itp - śmiga jak talala.

    Zainstalowałem PT3.

    Odpalam 24 stoly, włączam HUDA i ... muli mi kompa jak jasna cholera.

    Szukam rozwiązania - dzięki za pomoc mam nadzieje, że ktos już miał ten problem.

    Lapek chodzi na best performance, w HUDzie wyłączyłem jakieś zbędne rzeczy + enable loggin - włączone + taka opcja co przyspiesza pracę PT przy wielu stolikach.

    Ważne jest jeszcze to, że na innym kompie mi nie muli - sporo słabszym...

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A w temacie o PT3 nie można było? Nowy był konieczny?

  3. #3
    pewnie jakiś problem z bazą danych, trudno tak pomóc bez dokładniejszych info
    masz na tym samym kompie baze czy gdzieś indziej?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    a ja się nie znam używam standardowo Postgre.

    Jak dawno temu instalowałem PT3 to jechalem wg instrukcji Gorala, co znalazłem w necie.


    Najciekawsze jest to, że chodziło długo normalnie... teraz zrobiłem nową bazę - wrzuciłem tylko ręce z danego limitu ... i dalej to samo, a rąk nawet 100k na tym limicie nie mam. Obstawiam, że problem leży w jakimś "klik" w ustawieniach... tylko nie wiem gdzie ten "klik" się znajduje

    thx za informację

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez fugi Zobacz posta
    pewnie jakiś problem z bazą danych, trudno tak pomóc bez dokładniejszych info
    masz na tym samym kompie baze czy gdzieś indziej?

    no i ma ktoś jakieś rozwiązanie ? co to za problem może być ? przymula całe PS + cały PT - tragedia jednym słowem HUDa nie mogę po prostu włączać bo nie da się grać...

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    nowy symptom...

    zainstalowałem nowego PT
    nową bazę POSTGRE

    Przy 24 stołach jeden na drugim po prostu nie da sięgrać przy włączonym HUDzie natomiast jak rozłożę wszystkie stoły obok siebie... gwałtownie przyspiesz - prawie chodzi jak normalnie.

    Nie mam już krr pojęcia o co tu chodzi...