Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Witam, szukam oferty do gry - interesuje mnie rake back w wysokosci 60-65 % bez zadnych progow typu 30%/40%/50% etc. Robe od 2 do 3 tysiecy euro rake miesiecznie wiec jakis tam minimalny prog typu 500-750euro miesiecznie moze byc. RB nie musi byc wyplacany gotowka, moze to byc czesc gotowki/tickety/jakies rzeczy ze sklepu.

    Najbardziej interesuja mnie roomy na boss medii (wszyscy dobrze wiemy, ze taki rake back tam funkcjonuje ale jak sie znajdzie cos ciekawego na ipoker, ongame czy unibet to tez bedzie ok.

    Acha dobrze by bylo gdyby room mial jakies dodatkowe promocje tylko dla Polakow.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    na b2b mozna miec 62% .
    na bossie 55% jest na stałe, jak ktos ma lepszego deala to moze mi priva napisac:]
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 25-11-2009 o 18:20

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja tez poprosze w takim razie te 55% + na bossa na pw

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    na bossie 55% jest na stałe, jak ktos ma lepszego deala to moze mi priva napisac:]
    A nie 30%?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    na b2b mozna miec 62% bez progow.
    ktory skin? bo niestety juz w 2 mam konto.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja pykam na betfriends i wychodzi mi na Holdem NL FR około 70%. Szczegóły - Palo.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ja pykam na betfriends i wychodzi mi na Holdem NL FR około 70%. Szczegóły - Palo.
    Zaciekawiles mnie, wiec mam kilka pytan:
    1.Jaki jest ruch na NL200 (wieczorem i w nocy przede wszystkim)?
    2.Jaki jest poziom graczy?
    3.Czy dobrze sie gra na tym sofcie, jak z bad beatami? Jak z multitablingiem? Jakies ograniczenia stolow albo zamula?

    Ktos jeszcze tam gra? Polecacie?

    btw czy mozliwe jest uzyskanie wiekszego niz 27% rakebacku na FTP?
    Ostatnio edytowane przez DNuggets ; 22-12-2009 o 12:43

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez DNuggets Zobacz posta
    1.Jaki jest ruch na NL200 (wieczorem i w nocy przede wszystkim)?
    2.Jaki jest poziom graczy?
    3.Czy dobrze sie gra na tym sofcie, jak z bad beatami? Jak z multitablingiem? Jakies ograniczenia stolow albo zamula?
    Nie gram NL200, więc pewien nie jestem, ale wydaje mi się że na NL200 wieczoram znajdziesz na pewno 16 stołów, a taki jest maks.

    Bad beaty - no comment. Zamuła - u mnie chodzi bez problemów. Gram 16 z PT i nie ma problemów z wydajnością.

    Co do graczy, to generalnie iPoker znany jest z shortów i niestety to prawda, ale to w większości nie są rozsądni gracze grający coś na kształt SSS, tylko po prostu donki.

  9. #9
    Ja mam na Ongame 50%.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Ciocia CoCa Zobacz posta
    Ja mam na Ongame 50%.
    50% na ongame jest warte wiecej niz 100% na ipokerze jesli mam byc szczery...