Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 176

Wątek: Tenis

  1. #131
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Tsonga wygral ogladalem kawalki... jego wygranych setow (akurat tak sie zlozylo) i naprawde swietnie gral Federer nie bedzie mial latwo

  2. #132
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Djokovic też ładnie grał, ale w czwartym secie coś go zatkało i mu trochę tchu zaczęło brakować. Możliwe, że gdyby nie te problemy to wygrałby mecz. Jednak trzeba przyznać, że Tsonga również grał bardzo dobrze i zasłużył na ten półfinał. Widać już nie pierwszy raz, że Francuz dobrze czuje się w Australii.

  3. #133
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ja widziałem całe to spotkanie i mecz stał na naprawdę wysokim poziomie, szkoda trochę Djokovica bo po odpadnięciu Del Potro to własnie jemu kibicowałem no ale te kontuzje nękają go co jakiś czas i można było się spodziewać że ciężko będzie mu grać z tak dobrze dysponowanym Tsongą pięciosetówkę po tak wyrównanym początku.

  4. #134
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Tsondze jak sie bedzie chcialo to zje Federera

    kurcze przez całe US open mialem w podpisie DEL POTRO nioe dlatego ze ooo on wygra tylko go lubie,po 1 rundzie mialem dac 50zł ze wygra caly turniej ale jakos sie balem...

    teraz przed turniejem napisalem ze Tsonga to moj cichy favourite i znowu jako ze to bylo ze wzgledu na sympatie a nie umiejetnosci tez balem sie postawic ...

    nie ufam swoim readom

    a Radwanska to kosmos jest jakis z ta Kirilenko sa 2 mecze od....ZWYCIESTWA W TURNIEJU WIELKOSZLEMOWYM
    moze wtedy na wp ktos zwroci na to uwage

  5. #135
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Szadinho moim zdaniem to że nie dałeś na Tsongę że wygra AO to przyoszczędziłeś tylko trochę kasy, a jak chcesz to zawsze możesz postawić że wygra z ferdkiem a potem że wygra finał i wyjdzie ci całkiem niezła kaska skoro twierdzisz że on to wygra, ale odradzam

    Jutro natomiast szlagier, objawienie turnieju Cilic , i objawienie ostatnich 2 sezonów Murray, obaj grają turniej życia ale ktoś odpadnie, zobaczymy czy Cilic wreszcie wygra seta ze Szkotem w AO.
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 27-01-2010 o 21:43

  6. #136
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Federer nie wypusci tej szansy i nie przegra ani z Tsonga ani z Murrayam Za duzo niespodzianek jak na 1 turniej ;/
    Faworyt teraz jest tylko 1

  7. #137
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    jesli mialbym postawic hajs to tylko federrer
    ale jesli mam wskazac swojego favourite toooo

    LTS GO TSONGA LETS GO
    fajnie sie cieszy jak wygra,tak rekoma macha

  8. #138
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Na Li chyba lubi na cisnieniu grac, lol... pierwszy set identyczny jak mecz z Venus... chinka wcale nie jest tlem dla sereny 'pocketkings' williams... cmon!

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    za 5 tym matchballem... kurwa, z sereny to kawal chlopa ... a co do Na Li: she ll be back, zrobila na mnie piorunujace wrazenie w meczach z siostrami

    jak dotad AO uplywa dla mnie pod znakiem plagi kontuzji [co nie swiadczy imo dobrze o atp i wta] oraz 2 chinek w semifinalu

  10. #140
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Patrząc na to jak Henin rozkręca się z meczu na mecz (przecież z Kleybanową to jeszcze była katastrofa, a dzisiaj kompletna zagłada Chinki), to nie daję w finale większych szans babochłopowi.

    Jedno jest pewne: taktyka na przebijanie i czekanie na błędy przeciwniczki (co jeszcze cudem przeszło vs Na Li) tym razem nie przejdzie