Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 715161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 176

Wątek: Tenis

  1. #161
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    dokladnie,ile razy jest tak ze zawodnik pyta sie sedziego jak myslisz?jak duzy? itd. potem sprawdza slad a dopiero pozniej bierze challenge,szczegolnie ze po bombie Isnera nie bylo wymiany...przepisy z "czasem" w Tenisie sa bez sensu,gdyby Djokovicovi liczyli z zegarkiem w reku podbijanie pileczki przed serwowaniem to by nie wygral tylu meczow

  2. #162
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    na Radwanska vs Azarenka booki daja az 3$ za jednego... w zyciu bym nie powiedzial, ze az takim underdogiem jest ;/

  3. #163
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    RIP Roger

    resurrection posssible though
    location: London

  4. #164
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Nova vs Rafa - el classico i to już w półfinale

    btw. Looooooong time no see... witam foumowiczów, widze, że czołówka się nie wykruszyła

  5. #165
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    wprawdzie ku mojej rozpaczy Fedex odpadl w zlym stylu w przedbiegach, ale bedziemy mieli Polaka w POLFINALE wimbledonu. Tenisem pasjonuje sie dobrych kilkanascie lat i jest to chwila najwiekszej chwaly dla polskiego meskiego tenisa za mojego zycia.

    Brawo Lukasz i Jerzy!!!

    W 1/4 zdecydowanym faworytem jest JJ, ale... chlopaki tez dzisiaj niby byli zdecydowanymi faworytam a po 5 setow grali.
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 01-07-2013 o 16:12

  6. #166
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Euro w Polsce,4 bramki Lewego z Realem, a teraz półfinał Wimbledonu,jeszcze tylko Legia do LM i będzie co wnukom opowiadać jak zapytają o "moje czasy"MEGA Szkoda Radwańskiej bo taka szansa na szlema jaką miała wystąpi znowu chyba dopiero jak Williams zrezygnuje z tenisa i zostanie celebrytka:P

  7. #167
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    tia

  8. #168
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    jeszcze tylko legia do lm i będzie co wnukom opowiadać jak zapytają o "moje czasy"
    this :d

  9. #169
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    juz chuj z tym ze nie awansowali, ale w jakim stylu, toz postawa city vs cardiff to przy tym pikus. Kurwa.

    a co do janowicza, to mam wielka nadzieje, ze to te plecy nie pozwolily mu wygrac [nie widzialem meczu].
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 29-08-2013 o 03:02

  10. #170
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Camila Giorgi



    Nie dość że ładniutka to styl w jakim pokonała Woźniacką... mmmm