Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 176

Wątek: Tenis

  1. #61
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    transmisja A.Radwańskiej podobno o 1.00 na eurosport 2

  2. #62
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    mecze z glownych kortow mozna ogladac w internecie, streamy sa miedzy innymi na stronie unibetu, bet365

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    mecze z glownych kortow mozna ogladac w internecie, streamy sa miedzy innymi na stronie unibetu, bet365
    THX

    Kubo i Radwanska w nastepnej rundzie nice

  4. #64
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Na Unibecie jezeli chcemy ogladac mecze trzeba zaplacic zeby ogladac . 1 dniowa relacja z 6 kortow to koszt 20 zł, a na caly turniej to 40 zł + za ta kwote mozna postawic Final tej imprezy.
    ATDHE.Net - Watch Free Live Sports TV pod tym adresem mozna znalezc wiekszosc meczy.

  5. #65
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633

  6. #66
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    super tie break mat/fyr, niepotrzebnie, mam nadzieje, ze nie zalicza badbeata juz w 2 giej rundzie

    lol patrze na livescore'a i patrze co oni graja tak dlugo tego super tie breaka i mnie olsnilo, ze w szlemie nie ma supertiebreaka tak jak w singlu tie breaka w 5 tym secie
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 22-01-2010 o 01:48

  7. #67
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ja pierdole... mieli 6:5 w trzecim i serwis i 15:0 ;/

  8. #68
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    mayer z del potro spac nie daja, a wstac musze za godzine ;/

    EDIT: mayer mi zaimponowal, beda z niego ludzie... swietne wyczucie b. dobrego serwisu del potro + kapitalna gra przy siatce... zabraklo szczescia i rutyny, nalezal mu sie 5 set.

    Isner pokonal Monfilsa, w sumie mini sensacja + Jankovic out, chociaz z babami to nigdy nie wiadomo, takze sie nie dziwie zbytnio,a Bondarenko do nowicjuszek nie nalezy przeciez. Henin wrocila z dalekiej podrozy, Kirilenko nadal bedzie upiekszala turniej. Nie daje wiekszych szans Kolschreiberowi z Nadalem, ale cos tam moze mu urwac. A ja wlasnie powinienem wstawac - obawiam sie rewolucji w planach na dzisiejszy dzien, tylko czy oni zrozumieja ze aussie open tak zabiera, lol.

    pzdr

    EDIT: petrova -> big lol

    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 22-01-2010 o 09:18

  9. #69
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    "Isner pokonal Monfilsa, w sumie mini sensacja"

    Mam nadzieje, ze zartujesz

  10. #70
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Sensacja, to moze moze za duze slowo, ale biorac pod uwage ze Isner w poprzednim tygodniu zagral 14 setow, w tym juz 8 to mozna bylo przypuszczac, ze Czarny go skonczy.

    Dzisiaj najciekawiej zapowiada sie starcie Lleytona z Bagieta
    Go Marcos!