Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 176

Wątek: Tenis

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No i Del Potro kolejny raz wygrywa z Federerem, coś czuję, że jeszcze 1-2 sezony i będzie zmiana na stołku lidera ATP

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    eee tam =)... zobaczysz jak dziewczynki podrosna troche to i gra Fediego sie zmieni .

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ta, ladny przekret z tym meczem
    biedny Murray

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ta, ladny przekret z tym meczem
    biedny Murray
    po czym wnosisz?

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    no fakt troszke tak wygladalo na rezyserwoane w sensie TB prowdzi del potro, wraca federerrr( z tego co rozumiem odpadl by gdyby przegral tego TB) a potem del potro wygrywa 3 seta i mecz i jednym gemem jest lepszy od murraya i obydwaj sa happy z Rogerem
    ale to chyba bylo wyrezyserowane przez jednego z najlepszych directors of all czyli PIĘKNO SPORTU

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Jakoś nie przepadam za Murray'em, oczywiście nie za samą jego osobą (choć też wygląda jakby wiecznie był obrażony na korcie) ale nie podoba mi się ta pasywna gra jaką stosuje.

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    tez nie lubie tenisa murraya... Henman i serve 'n' volley, wroooooc =)

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    lol wygrał davidenko
    dla mnie głównie przez ten błąd stóp,było widać jak Delpo oddal mu gema co rusz patrzac na sedziego

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Należało mu się choćby za wczorajszy świetny mecz z Federerem. Kibicowałem Rogerowi, ale Nikolai był jak skała, szacunek za determinację i mocne nerwy. BTW o co chodziło z tym błędem stóp u Del Potro, bo dzisiejszy mecz oglądałem jednym okiem (miałem gościa)?

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Należało mu się choćby za wczorajszy świetny mecz z Federerem. Kibicowałem Rogerowi, ale Nikolai był jak skała, szacunek za determinację i mocne nerwy. BTW o co chodziło z tym błędem stóp u Del Potro, bo dzisiejszy mecz oglądałem jednym okiem (miałem gościa)?
    przy serwisie w pierwszym secie nie wiem ktory to gem byl sedzia liniowy czy chyba od stop gwizdnal błąd stóp(nadepnięcie na linie nogą w trakcie serwisu(mogę sie mylic bo sie nie znam no i del potro tylko na niego spojrzal potem prawie trafil w sufit:P oglnie przelamal go davidenko i delpo podszedl do glownego chwile pogadal i tyle troszke poszukalem moze sensacji za bardzo ale wydaje mi sie ze na pewno wplynelo to na wynik w 1 secie